רק תיקו לבית"ר במשחק ההכנה האחרון

אחרי שהביסה שלוש מארבע יריבותיה האחרונות במשחקי ההכנה, ובצל הסערה בין הבעלים לאוהדים, סיימה בית"ר את מחנה האימונים בתיקו 0:0

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ח בתמוז תשע"ט

ביתר מול פאפוס הערב
ביתר מול פאפוס הערב
צילום: דוברות בית"ר ירושלים

הסערה בין האוהדים לבעלים מחלחלת אל כר הדשא? שבוע לפני המשחק הרשמי הראשון שלה לעונת 2019/20, מול סקציה נס ציונה במחזור הפתיחה של גביע הטוטו, בית"ר ירושלים חתמה הערב (ראשון) את מחנה האימונים שלה בפולין עם 0:0 מול פאפוס הקפריסאית במשחק ההכנה האחרון שלה לקראת העונה הקרובה.

המשחק הערב התקיים בצל הסערה בין הבעלים חוגג לארגון האוהדים 'לה-פמיליה'.

אחרי שהודלפו התכתבויות בין הבעלים לאחד מראשי הארגון, בהם דרש הבעלים הירושלמי מראשי הארגון להוציא הודעה כי הם מקבלים כל שחקן וכי דת לא תהווה פקטור, ב'לה-פמיליה' החליטו לשבור שתיקה.

"בשבועות האחרונים שתקנו על מנת לנסות ולתת שקט - שקט שחזר אל הארגון בהתקפות מגורמים שונים", האשימו בארגון האוהדים את ראשי בית"ר.

בפוסט אותו פרסמו בחשבון הפייסבוק שלהם כתבו ראשי ארגון האוהדים כי סימנו אותם בשל היותם מטרה נוחה. "ארגון לה פמיליה הוא ארגון אוהדים. לא זכור לנו מעולם שפסלנו את שחקן הקבוצה עלי אל פז מוחמד, אבל כן זכור לנו שגורמים מסוימים שמו את ארגון לה פמיליה כמטרה נוחה, בעיקר לתקשורת".

עוד כתבו בארגון האוהדים הירושלמי "אנו קוראים ופונים מכאן לכל האוהדים להתחיל את השנה החדשה כמו הסיומת של עונה קודמת, ללא שירים גזעניים ביציעים וללא שום קריאות גזעניות, וכל הקשור לפגיעה במועדון בית"ר ירושלים".

נראה כי המהלומות ודו-השיח בין הבעלים חוגג לאוהדים האדוקים השפיע על השחקנים שעל כר הדשא כשאלה היו רחוקים מיכולתם הרגילה.

ירושלמים, שהתרגלו להביס את יריבותיהן במשחקי ההכנה האחרונים, כשהביסו את רמת השרון בתוצאה 5:1, את ביטוביה מהליגה השלישית בפולין בתוצאה 4:1 ואת אומוניה ניקוסיה הקפריסאית בתותאה 3:1, לא הצליחו לעשות זאת הפעם ליריבה קפריסאית נוספת - פאפוס.

לולא איתמר ניצן, שוערה של בית"ר, יכולה הייתה זו גם לספוג הפסד כשזה עצר בעיטת עונשין מ-11 מטרים במשחק בו בית"ר לא הגיעה כמעט למצבי הבקעה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il