אלונה ברקת: לא אתמודד בבחירות הבאות

אשת העסקים הודיעה כי החליטה משיקולים אישיים שלא לקחת חלק במערכת הבחירות הנוכחית. "מאחלת לעם ישראל בחירות הוגנות עם אהבת חינם".

תגיות: אלונה ברקת
ערוץ 7 , כ"א בתמוז תשע"ט

אלונה ברקת: לא אתמודד בבחירות הבאות-ערוץ 7
אלונה ברקת
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

אשת העסקים אלונה ברקת, שהיתה מועמדת בבחירות הקודמות ברשימת הימין החדש, הודיעה כי לא תתמודד בבחירות הקרובות.

"בעקבות מספר פניות אליי, אני רוצה להבהיר כאן, שקיבלתי החלטה, משיקוליי האישיים, שלא להתמודד בבחירות הקרובות. אני מאחלת לעם ישראל בחירות הוגנות, עם אהבת חינם, למען העם והדמוקרטיה בישראל", דברי ברקת.

מתוך חדשות כאן

נזכיר כי בחודש פברואר הצטרפה ברקת לימין החדש והוצבה במקום השלישי ברשימה לכנסת. "ברוכה הבאה, 'ווינרית'. ניקח את המהפכה שעשתה בבאר שבע לכל המדינה", אמר אז בנט. "אלונה ברקת הוכיחה שמי שמוכן להתאמץ יכול להצליח בכל מקום ובכל תנאי. ברקת לימדה אותנו שעם עקשנות והתמדה אפשר להביא קבוצה ממעמקי הליגה השנייה לאלופת ישראל. אלונה גדלה באשקלון, בת ליוצאי תימן, להורים דתיים, והיא מהווה את תמצית ארץ ישראל היפה".

שרת המשפטים איילת שקד סיפרה, ''לכל אחד יש את מה שמניע אותו להיכנס לפוליטיקה. מהשיחות עם אלונה הבנתי שמה שמניע אותה זה הרצון לעשות בישראל כולה את מה שעשתה בבאר שבע, לתת הזדמנויות שוות לכל ילד, לצמצם פערים ולדחוף את הפריפריה קדימה. אנחנו רוצים שהיא תעשה את זה, אם תתנו לנו את הכח והתמיכה. אלונה ברקת היא מהפכנית חברתית ישראלית והיא פייטרית.

''אלונה ברקת היא מהפכנית חברתית בבאר שבע. בנט חולל מהפכה גדולה בחינוך ומצוינות לילדי ישראל ואני במערכת המשפט. 'ישראל חוזרת לנצח' זה הרבה מעבר לנושא הביטחוני – זו דרך חיים: מי שמעז מנצח. מי שחולם מנצח, ואלונה ברקת מצטרפת למפלגה של המעזים והחולמים", אמרה שקד.