מיכאלי: פרישת שפיר - מעשה לא ראוי

ח"כ מרב מיכאלי, הסמן השמאלי בעבודה, מברכת על החיבור בין מרצ למפלגתו החדשה של אהוד ברק, "שמחות על החיבור. שתהיה מרצ חזקה".

ערוץ 7 , כ"ב בתמוז תשע"ט

מיכאלי: פרישת שפיר - מעשה לא ראוי-ערוץ 7
ח"כ מרב מיכאלי
צילום: הלל מאיר/TPS

ח"כ מרב מיכאלי (עבודה) מברכת על האיחוד החדש בשמאל, אך ממשיכה להעניק גיבוי לקו של יו"ר העבודה עמיר פרץ ולחיבור של מפלגתה עם מפלגת גשר בראשות אורלי לוי.

"אנחנו שמחות על החיבור. שתהיה מרצ חזקה. היא מפלגה אחות חשובה", אמרה מיכאלי הבוקר (חמישי) בראיון לרשת ב'.

"החיבור בין העבודה למרצ לא טבעי. מפלגת העבודה תעשה מה שהיא צריכה לעשות", הוסיפה מיכאלי ותקפה את ח"כ שפיר שחברה לאיחוד החדש, "המעשה של סתיו שפיר לא ראוי".

מיכאלי הבהירה כי היא ממשיכה להעניק גיבוי מלא למהלך שהוביל יו"ר העבודה פרץ, "מקובל להגיד שמפלגת העבודה צריכה לחזור לפריפריה, לחזור לשכונות. והנה יש מישהו שיכול לעשות את זה והביא איתו מישהי שמסוגלת לעשות את החיבור למקום הזה – פתאום זה לא לגטימי ולא מספיק אידאולוגי".

כאמור, יו"ר מרצ ניצן הורוביץ, יו"ר ישראל דמוקרטית אהוד ברק וח"כ סתיו שפיר הודיעו הבוקר כי החליטו להתמודד לכנסת ברשימה משותפת שתיקרא "המחנה הדמוקרטי".

בראש הרשימה יעמוד ניצן הורוביץ, במקום השני תעמוד סתיו שפיר, שעוזבת את מפלגת העבודה, ואילו אהוד ברק יוצב במקום ה-10 ברשימה. אולם, במקרה של כניסה לממשלה הוא יבחר ראשון תפקיד מיניסטריאלי.