מיכאלי נגד שפיר: כשפרץ מנצח נוטשים?

חברת הכנסת לשעבר מירב מיכאלי מבקרת את ח"כ שפיר וטוענת כי תמוה לראות כיצד כאשר עמיר פרץ מנצח שוב המפסיד מתקשה לעכל זאת ונוטש.

שמעון כהן - ערוץ 7 , כ"ה בתמוז תשע"ט

מיכאלי נגד שפיר: כשפרץ מנצח נוטשים?-ערוץ 7
מרב מיכאלי
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

חברת הכנסת לשעבר מירב מיכאלי מבקרת את המהלך בו נקטה חברת הכנסת סתיו שפיר שבחרה לנטוש את מפלגת העבודה לטובת החבירה לאהוד ברק ולמרצ.

בראיון ל'העולם הבוקר' (ערוץ 13) מתייחסת מיכאלי לקריאתה של שפיר לעמיר פרץ ולשאר חברי מפלגת העבודה לחבור לצעד בו נקטה, ובדבריה קבעה כי עמיר פרץ הוא שמסוגל להשיב למפלגת העבודה קהלים שהיו מנוכרים למפלגה במשך שנים רבות.

לטעמה רק צעד שיתמוך ויחזק את עמיר פרץ הוא זה שיוכל להוביל בסופו של יום להחלפת השלטון ולא מהלך כפי זה שבחרה בו חברת הכנסת שפיר.

בדבריה טענה כלפי חברת הכנסת שפיר שעד להפסדה בבחירות מול עמיר פרץ לא חשה שפיר כל בעייתיות באידאולוגיה של מפלגת העבודה ותמוה שכעת היא חשה ספקות באשר לאידאולוגיה המפלגתית. "בעיניי זה מעשה פוליטי לא ראוי. קשה לי מאוד שזו הפעם השניה במפלגת העבודה שכאשר עמיר פרץ נבחר ליו"ר מי שהתמודד מולו לא מצליח להתמודד עם זה, חותך למקום אחר ומסכן את היכולת שלנו לנצח".

שפיר מצידה השיבה וציינה שעמיר פרץ היה זה שפרש ממפלגת העבודה כאשר הפסיד את הבכורה בהתמודדות על כהונת היו"ר. על הטענה לרמיזות כלפיה בגזענות הפטירה "שימשיכו להאשים את העיראקית בגזענות...".