זר ראשון להפועל חולון

אחרי החילוף בעמדה שעל הקווים והחתמתו של ישראלי בכיר בדמותו של יוגב אוחיון, הפועל חולון החתימה זר ראשון לקראת העונה שבפתח

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ה בתמוז תשע"ט

זר ראשון להפועל חולון-ערוץ 7
תומפסון. יפרוץ בחולון?
צילום: באדיבות הפועל חולון

שחקן עם ניסיון. בשנים האחרונות הביאה הפועל חולון לארץ מספר שחקנים זרים אלמוניים בתחילת דרכם המקצועית, שהגיעו לרמות הכי גבוהות של הכדורסל האירופי וסחפו את חולון שוב ושוב אל צמרת הכדורסל הישראלי.

וויל קלייבורן, ג'יימס בל, קאליף ווייאט, גלן רייס ג'וניור וקורי וולדן, אלו רק חלק קטן מהשמות הגדולים שפרצו לתודעה במדי הפועל חולון.

השם הטוב של חולון עשה לה כנפיים בכדורסל האירופי, כשהיום (ראשון) הודיעה זו על החתמתו של שחקן זר מוכח בעל ניסיון של 8 שנים בכדורסל האירופי - האמריקאי ריאן תומפסון.

תומפסון בן ה-31 חתם בחולון במקומו של דקוואן ג'ונס, כשזה מגיע מאולם הגרמנית. תומפסון שיחק במספר קבוצות בטורקיה, בלגיה וגרמניה, ובעונה האחרונה העמיד ממוצעים של 8.4 נקודות ו-3.1 כדורים חוזרים למשחק במפעל היורוקאפ, מפעל הכדורסל השני בחשיבותו באירופה.

בכלל, תומפסון שיחק בחמש משש העונות האחרונות במפעל היורוקאפ היוקרתי, והחתמתו משמשת הצהרת כוונות מצידה של חולון כשזו רוצה ללכת עד הסוף גם במפעל האירופי בו תשחק העונה פעם נוספת - ליגת האלופות של פיב"א.

לתומפסון יש עבר משותף עם הליגה הישראלית כשזה שיתף פעולה עם גל מקל ושחורציאניטיס במדי הכוכב האדום בלגרד, שם גם נחתך במהרה והוחלף בידי טרנס קינזי, שחקנה של הפועל ירושלים לשעבר.

מאמן חולוניה שרון דרוקר ברך על ההתחמה של תומפסון כשאמר: "אנחנו מקבלים בברכה את ריאן תומפסון, הבטחתי לו שהוא מגיע למשפחה סגולה, חמה, מחבקת ותומכת, אני בטוח שיתרום לנו מניסיונו ויכולתו המקצועית בכמה עמדות".

האם תומפסון יהיה השם החם הבא שחולון תטפח?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il