פייגלין: שקד מסכנת את שלטון הימין

משה פייגלין במתקפה על איילת שקד והימין המאוחד: "מפלגה חרד"לית מאי פעם. אם זהות לא תהיה באיחוד, מנדטים יברחו לגנץ וליברמן".

103FM , כ"ז בתמוז תשע"ט

יו"ר זהות, משה פייגלין, תוקף את איילת שקד ואת הימין המאוחד ובטוח כי במצב הקיים מפלגתו תתפוס מרכזי ותצליח בבחירות.

בראיון לינון מגל ורון קופמן ב-103FM סיפר על האכזבה מהחלטת שקד לחבור לאיחוד מפלגות הימין במקום להצטרף לגוש ליברלי של הימין החדש וזהות: "נתניהו העדיף את זה, בנט העדיף את זה, גם דוברו של נתניה - ריקלין הסביר זאת היטב, אבל את שקד מעניינת רק שקד".

הסיטואציה שנוצרה מבחינת זהות היא נקודת פתיחה מצוינת משום שכבר בשני סקרים רציניים של ערוץ 13 עברנו את אחוז החסימה ועכשיו בלי התחרות של הגורם המפריע שנקרא הימין החדש, הכוכבים מסתדרים לטובתנו".

לדבריו הימין המאוחד הוא רשימה חרד"לית: "מדובר במפלגה חרד"לית לחלוטין. יותר חרד"לית ממה שהיה המקור שלה שזה הבית היהודי, שמסתתרת מאחורי מסכה חיננית של איילת שקד".

לדבריו לא מתנהל משא ומתן בינו לבין הימין המאוחד: "מרגע שאיילת שקד נכנסה לשם, הם לא רוצים. לא פתחו במשא ומתן למרות שידינו הייתה מושטת אליהם כבר חודש וחצי ויצרו מציאות שכרגע חיבור הוא בלתי אפשרי, כי הם סגרו את כל המקומות בהסכם חתום".

"איילת שקד מסיבותיה שלה מסכנת את המשך שלטון הימין ומה שצריך עכשיו זה להתגייס לטובת זהות כדי שזהות תכנס בגדול ותביא את כל הקולות האלו בחזרה במקום שיבחרו לליברמן וגנץ", הסביר פייגלין.