לא יוקרתי מספיק?
לא יוקרתי מספיק?צילום: iStock

כגודל הציפייה כך גודל האכזבה. צעיר הודי למשפחה עשירה התאכזב ממכונית היוקרה שקיבל כמתנת יום הולדת- ודחף אותה לנהר.

יש כאלו שיודעים בדיוק מה הם רוצים ליום ההולדת שלהם. צעיר הודי בן 22 התאכזב ממכונית הBMW שקיבל למתנת יום ההולדת והעדיף לדחוף אותה לנהר. על פי הדיווחים, הצעיר כעס מכיוון שציפה לקבל מכונית יגואר יוקרתית, וראה בעין שלילית את המכונית החדשה.

מחוז הריאנה, האזור ממנו מגיע הצעיר, הוא אחד המחוזות העשירים בהודו. ככל הנראה, הצעיר קיווה למכונית שתבלוט מעל שאר מכוניות היוקרה שבסביבה, ולכן פחות התרשם מהמתנה. לפי מחירון הרכבים של BMW, הרכב שנזרק לנהר שווה ערך לכ50,000 דולר, או 3.5 מיליון רופי. מצד שני, רכב ספורט יגואר עשוי לעלות עוד כמה מיליוני רופי כך שאולי ניתן להבין את כעסו של הצעיר.

לרוע מזלו של האבא, היום בו קיבל הצעיר את המכונית היה יום סוער וזרמי הנהר היו חזקים במיוחד. הזרמים החזקים הצליחו לסחוף את המכונית הרחק במורד הנהר עד שנעצרה ליד תלולית עשב במרכז הזרם.

הסיפור התפרסם במהירות ברשתות החברתיות בהודו, וסרטונים המראים את נסיונות החילוץ של המכונית הפכו לפופולאריים במיוחד. כמו שניתן לראות בסרטון, למרות המאמצים המשותפים, העובדים המסורים לא הצליחו להציל את המכונית והיא טבעה בנהר. ואם נראה לכם שלאבא אין מספיק צרות, בעקבות הסרטון המשטרה עיכבה את הצעיר לחקירה, על אף שעדיין לא ברור במה בדיוק הוא מואשם.

אז בפעם הבאה שתקבלו מתנה שאתם קצת פחות אוהבים, אולי תחשבו פעמיים לפני שאתם זורקים אותה לנהר. זה גם לא יעליב את נותן המתנה, וגם יוכל להרחיק אתכם מהכלא לזמן הקרוב.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!