"מירי רגב ניסתה להיכנס למפלגת העבודה"

יועץ איילת שקד מזכיר את הדיווחים על רצונה של שרת התרבות להצטרף למפלגת השמאל. ''דיבררה את ההתנתקות בהתלהבות''.

ערוץ 7 , י"ב באב תשע"ט

מירי רגב
מירי רגב
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

דניאל אביטל, היועץ של מנהיגת ''ימינה'' איילת שקד, מזכיר את ניסיונותיה של שרת התרבות מירי רגב להצטרף למפלגת העבודה לפני שהחליטה לרוץ בליכוד.

''דוברת ההתנתקות ניסתה בכל כוחה להיכנס למפלגת העבודה", צייץ אביטל בטוויטר. ''הניסיון שלה לצייר עצמה כאשת ימין אידיאולוגית בעיקר מביך. מה לעשות שהימין פחות סומך על מי שדיבררה את ההתנתקות בהתלהבות של נערת הפוסטר משלום עכשיו''.

אביטל אמר את הדברים כתגובה לראיון עם רגב בגלי צה''ל, במהלכו אמרה כי ''איילת שקד התחננה להיות משוריינת בליכוד, וראש הממשלה לא היה מוכן לזה. אי אפשר לעשות שופינג ממפלגה למפלגה ולחזור לבית שנטשת".

בעבר חשף העיתונאי אמנון אברמוביץ' כי רגב התייעצה איתו האם להתמודד בליכוד או במפלגת העבודה. ''אמרתי לה ללכת לליכוד, היא אמרה 'אבל הדעות שלי הן כמו של העבודה'. עניתי לה שהיא כבר תשנה את עמדותיה", סיפר אברמוביץ'.

שרת התרבות הכחישה ותקפה: ''אברמוביץ', אתה משקר במצח נחושה. מעולם לא התקיים בינינו שיח כזה. זו לא הפעם הראשונה שאתה מנסה להשפיל אותי ולפגוע בי.

''גם במהלך מלחמת לבנון השנייה בתפקידי כדוברת צה"ל ניסית לפגוע בי כשאמרת 'מירי רגב-סיבוני', אבל אל דאגה - לא נפגעתי. לא יעזור לך. אנחנו נמשיך להיות בשלטון על אפך וחמתך", הוסיפה רגב.