הילדים והנוער של מצפה רמון למען ישיבת ההסדר

"כרם רמון", הכרם הגדול בנגב מצטרף למאמץ הגדול של גיוס ההמונים של ישיבת ההסדר במצפה רמון. עד כה גויסו מעל 8 מיליון שקלים

בשת"פ ישיבת מצפה רמון , י"ב באב תשע"ט

קמפיין גיוס הכספים להשלמת קריית ישיבת "מדברה כעדן" במצפה רמון יסתיים היום (שלישי) בערב.

תלמידי הישיבה, האברכים והבוגרים משלבים ידיים במאמץ משותף על מנת להגיע אל היעד.

גם הילדים והנוער של מצפה רמון ביקשו להיות שותפים. חקלאי "כרם רמון", הכרם הגדול בנגב שהוקם ע"י בוגרי הישיבה למען הישיבה והעשייה שלה, הזמין את ציבור המשפחות המצפאיות לבציר התנדבותי.

הכרם התחייב כי עבור כל ק"ג של ענבים שיבצרו, יעביר הכרם סכום כסף לטובת קמפיין הישיבה. ההיענות לקריאה היתה מעל לכל הציפיות. עשרות משפחות על ילדיהן הגיעו אל הכרם ובמשך כשלוש שעות נבצרו קילוגרמים רבים של ענבים.

אחד מהבוצרים, בוגר הישיבה ומנהל תלמוד התורה ביישוב אמר לנו בהתרגשות: "לראות דווקא בתשעת הימים, ימי האבל והחורבן, ימים בהם אנו קוראים בפרשת השבוע על המרגלים אשר הוציאה את דיבת הארץ רעה, את ארץ ישראל הנותנת פירותיה בעין יפה, זו זכות מיוחדת".

על יוזמה מרגשת ומחממת-לב נוספת מספרת אמונה, רכזת הנוער: "ישבנו יחד כל נוער בנות, וחשבנו איך אנחנו יכולות לתרום למקום שנתן לנו כל כך הרבה. החלטנו להפיק מספר פרויקטים: הצגה לילדים, סדנת שוקולד והפנינג אחר הצהריים, שכל ההכנסות מהם קודש לקמפיין".

יוזמה נוספת התגבשה אצל הילדים הקטנים ביישוב, אשר הקימו 'סיירת בקבוקים', והסתובבו בימים האחרונים בכל רחבי מצפה רמון במטרה לאתר בקבוקים למיחזור. ההכנסה מהמבצע היא סמלית, אך כמובן שתחושת השותפות במשימה היא העיקר.

תלמידי הישיבה הרבים המשרתים כעת בצה"ל פנו לחבריהם בישיבה ולקחו אף הם יעדים אישיים ומחלקתיים, ומסתערים על כך בעוז.

לקמפיין ישיבת מצפה רמון לחצו כאן