רוטמן ופריג' עם אבו מאזן
רוטמן ופריג' עם אבו מאזן צילום: דוברות

אליחי בן ישי, אחיה של רותי פוגל הי"ד שנרצחה בפיגוע באיתמר יחד עם בעלה אהוד ושלושה מילדיהם, תקף הערב (שלישי) את חברת "המחנה הדמוקרטי" נועה רוטמן, על רקע פגישתה עם אבו מאזן.

"נפגשת עם אדם שמשלם משכורת כל חודש לרוצחי אחותי רות פוגל, בעלה אהוד, ושלושת ילדיהם יואב אלעד והדס פוגל", צייץ בן ישי בטוויטר בתגובה לציוץ שבו סיפרה רוטמן על הפגישה.

"תתביישי, כמה עליבות", הוסיף ועקץ את רוטמן, "לא רואה סיבה, שתכעסי על מי שנפגש עם ארגון שמשלם מענק חודשי ליגאל עמיר (אני לא בעד) רוצח יצחק רבין".

כפי שדווח מוקדם יותר הערב, ח"כ עיסאווי פריג' ונועה רוטמן מרשימת המחנה הדמוקרטי נפגשו היום ברמאללה עם יו"ר הרשות הפלסטינית, אבו מאזן, בברכת מנהיגי רשימתם.

רוטמן צייצה בטוויטר לאחר הפגישה, "נפגשתי הערב עם יו״ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן ברמאללה. פגשתי מנהיג מודאג מההקצנה בחברה הישראלית והפלסטינית, מחוסר התקווה ומהיעדר הדיאלוג, עם הבנה שלשני הצדדים אין בית אחר ואין שכנים אחרים ושיש לנו הרבה מה להפסיד מהמשך העימות ומחירו בדם".

"כישראלית, אני כועסת ומאוכזבת שבעשור האחרון נתניהו לא עשה דבר לקידום התהליך המדיני ואפילו לא צעדים מינימליים של הידברות על מנת להביא לרגיעה בדרום. לא יכולה להמנע מהתחושה הכבדה שההנהגה שלנו מועלת בתפקידה להגן עלינו ולקדם אותנו - כשיש ככ הרבה מה לעשות, ולמרות זאת, בשטח, דבר לא נעשה", ציינה רוטמן.

לדבריה, "הצבא לא יכול למגר בלונים ועפיפונים. תושבי הדרום במצוקה קשה שהממשלה אינה פותרת. החוסן הלאומי שלנו נשחק. המוסריות שלנו מכורסמת. ומעל הכל - המחיר הבלתי נסבל של אובדן החיים שהסכסוך הזה ממשיך לגבות".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו