אות "יקיר השומרון" הוענק לקובי אלירז

קובי אלירז, לשעבר יועץ שר הביטחון לענייני התיישבות, קיבל את האות מול אלפי המשתתפים בפסטיבל הכלייזמרים הבינלאומי בשומרון.

אורלי הררי - ערוץ 7 , כ"ב באב תשע"ט

אות "יקיר השומרון" הוענק לקובי אלירז-ערוץ 7
אלירז ודגן
צילום: רועי חדי

קובי אלירז, לשעבר יועץ שר הביטחון לענייני התיישבות, זכה השבוע באות ''יקיר השומרון'', אותו קיבל מראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן.

דגן העניק לאלירז את האות מול אלפי המשתתפים בפסטיבל הכלייזמרים הבינלאומי בשומרון.

"אני נרגש להוקיר תודה, בשם תושבי השומרון, בשם כל אוהבי ארץ ישראל, ובשם עם ישראל כולו, לאדם מיוחד ויקר, שבמשך שנים רבות, אני יכול להעיד אישית, היה זמין ביום בלילה, לכל בעיה בהתיישבות", סיפר דגן.

''האיש הזה נשא על גבו במשך שנים את כל הקשיים של ההתיישבות ביהודה ושומרון, העובדה שאנחנו היום מספר אחד בארץ בגדילה, וההתיישבות הולכת ופורחת זה הרבה בזכות האיש הצנוע והעניו הזה. לצערנו קובי כבר לא מכהן בתפקיד אבל נכונו לו גדולות ונצורות, ויש לו כוחות אדירים. השומרון יודע וגאה להוקיר את חבריו ושותפיו", הוסיף ראש מועצת שומרון.

על תעודת ''יקיר השומרון'' שניתנה לאלירז נכתב: "על פועלך הרב בפיתוח ובינוי השומרון, על תרומתך המקצועית, השותפות והסיוע יום ולילה במשך שנים לבניין ההתיישבות בשומרון במסגרת תפקידך כעוזר שר הבטחון להתיישבות. בשם תושבות ותושבי השומרון אנחנו מודים לך על שירות מסור מקצועי ונחוש למען עם ובניין ארץ ישראל".