מיכל ארליך, יו"ר מזכירות דולב

יו"ר מפלגת ימינה איילת שקד הגיבה לפיגוע שבו נרצחה הנערה רינה שנרב סמוך לישוב דולב.

"הלב נשבר. משפחה יהודית שאוהבת את מדינת ישראל לא יכולה לצאת לטייל בארץ ישראל. זה אגרוף בבטן, זו פגיעה בתחושת הבטחון של כל אחת ואחד מאיתנו. היום זה דולב ומחר זה בתל אביב.

רק השבוע ישבתי עם אמו של דני גונן ז״ל ושוחחנו על אמצעי הרתעה. מערכת הביטחון צריכה לעצור את העברת המשכורות למחבלים בכלא הישראלי , שמבצעים פיגוע ומקבלים אקזיט. מחבל שמבצע פיגוע צריך לדעת שחייו יהרסו לא ישתדרגו. רק ככה נוכל לחיות פה. דם יהודי אינו הפקר. אני מאחלת מעומק ליבי תנחומים למשפחה והחלמה מהירה לפצועים".

רינה שנרב מלוד, שאך לפני שבוע חגגה את יום הולדתה ה-17, נרצחה היום (ו') במעיין דני ליד היישוב דולב, שם טיילה עם אביה ואחיה.

האח דביר חיים בן ה-19 נפצע בינוני-קשה והאב איתן נפצע קל. השניים חולצו על-ידי לוחמי 669 והוטסו במסוק לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים - משם נמסר כי הבן מורדם ומונשם.

מצבו של האב יציב והוא בהכרה. בתוך, כך מתחזקת ההערכה שהמטען המאולתר שממנו נפגעו בני המשפחה הוטמן מראש במסלול שבו עשו את דרכם למעיין.

רינה שנרב תובא למנוחות בשעה 15:30 בבית העלמין החדש בלוד. למשפחת שנרב 11 ילדים. רינה היא הבת הרביעית ואחיה דביר שנפצע קשה הוא הילד השלישי.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו