האלימות בסניף שופרסל: שני העובדים המכים נעצרו

המעצר התרחש לאחר שאתמול הגיע הנער יחד עם משפחתו ועו"ד איתמר בן גביר, לתחנת המשטרה בביתר עלית ויחד הם הגישו תלונה נגד התוקפים.

ערוץ 7 , כ"ה באב תשע"ט

שופרסל. ארכיון
שופרסל. ארכיון
צילום: Avi Dishi/Flash90

שני עובדי שופרסל שצולמו בשבוע שעבר בעת שקשרו נער חרדי בעל מוגבלויות, נעצרו היום (שני) ונלקחו לחקירה במשטרה.

המעצר התרחש לאחר שאתמול הגיע הנער יחד עם משפחתו ועו"ד איתמר בן גביר, לתחנת המשטרה בביתר עלית ויחד הם הגישו תלונה נגד התוקפים. שניים ממנהלי הסניף נחקרו גם הם בתחנת המשטרה בעקבות הגשת התלונה.

ממשטרת מחוז ש"י נמסר, "בעקבות תלונה שהוגשה במשטרה לפני מספר ימים על חשד להתעללות בחסר ישע בסניף שופר סל בגוש עציון פתחה המשטרה בחקירה שהובילה הבוקר למעצר שני חשודים בחשד למעשים".

"במסגרת החקירה נחקרו ונגבו עדיות ממספר עובדים במקום והבוקר נעצרו לחקירה שני חשודים תושבי בית לחם ומזרח ירושלים בחשד להתעללות בחסר ישע. החקירה נמשכת", הוסיפו במשטרה.

בתגובה למעצר של השניים אומר עו"ד בן גביר, "אי אפשר להסתפק בלעצור רק את המעגל הראשון, אלא צריך לטפל גם במעגל השני". לדבריו של בן גביר, "כל מי שידע על המקרה ושתק, צריך להיעצר גם הוא".

כזכור, בתחילת השבוע הודיע עו"ד בן גביר כי משפחתו של הצעיר שכרה את שרותיו על מנת לייצג אותם בתיק נגד התוקף. בשל חשיבות הנושא לקח על עצמו בן גביר את הייצוג בתיק למרות שבימים אלו הוא מתמודד לכנסת.

מבדיקה ראשונית עולה כי לא מדובר בפעם הראשונה בה מותקף הצעיר על ידי עובדים תושבי הרשות. כמו כן, משיחה של בן גביר עם הצעיר עולה שזאת לא הפעם הראשונה שהתעללות בו צולמה.