אופיר סופר
אופיר סופר צילום: חזקי ברוך

חבר הכנסת אופיר סופר (ימינה) תוהה האם הבטחת ראש הממשלה לבנות שכונה חדשה ביישוב דולב, בתגובה לפיגוע במעיין דני בו נרצחה רינה שנרב הי"ד ונפצעו אחיה ואביה, היא בת קיום.

"האם מישהו זוכר מה עלה בגורלן של 300 יחידות הדיור בבית אל וכמה פעמים הן מוחזרו? אני רוצה שלא נתבלבל גם עכשיו במסגרת ההבטחות של לפני הבחירות על הבטחת יחידות הדיור בדולב. אני לא אומר שזה לא יכול לקרות ואני מקווה שזה יקרה, אבל לשם כך צריך ממשלה שיהיה בה מי שימשוך ימינה", אומר סופר בשיחה עם ערוץ 7.

לדבריו, התשובה לטרור צריכה להיות קודם כל צבאית והרתעתית. "אני חושב שביהודה ושומרון ובכל שטחי ארץ ישראל צריכים לבנות בלי קשר לפיגוע כזה או אחר. אל מול הטרור אני חושב שאנחנו צריכים להילחם - והפתרון הוא קודם כל להיאבק בטרור. יש היום עדיין מחבלים שבתיהם לא נהרסים ונהנים מתנאים טובים בכלא - ועם זה יש לי בעיה".

"התפרסם בשעות האחרונות ואינני יודע אם זו האמת שתפסו את המחבלים שפגעו במשפחת שנרב בסוף השבוע. אני רוצה לקוות שבאמת לא תפסו אותם עדיין ושהם ייפגעו וימותו במהלך הניסיון לעצור אותם. לתת להם תנאים טובים בבתי הכלא אחר כך זה לא מוסיף כלל להרתעה הישראלית", מבהיר סופר.

הוא מוסיף כי "התשובה אל מול הטרור צריכה להיות נחושה כלפי כל מי שיפגע או יסייע לטרור. ההתיישבות תמיד צריכה להתקיים וביתר שאת לאחר פיגועים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו