הדרבי התל אביבי חוזר לבלומפילד

אחרי ההדחה אמש של הישראליות מאירופה, פרסמה היום מנהלת הליגות בכדורגל את לוח המשחקים המלא עד לסוף הסיבוב הראשון

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ט באב תשע"ט

מכבי תל אביב והפועל בדרבי הקודם
מכבי תל אביב והפועל בדרבי הקודם
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

פתחו יומנים. הדחתן של הפועל באר שבע ובני יהודה ממוקדמות הליגה האירופית אמש הביא היום (שישי) את מנהלת הליגות בכדורגל לפרסם את לוח המשחקים המלא לכל משחקי הסיבוב הראשון של עונת 2019/20 בליגת העל בכדורגל.

למעשה, במנהלת הליגות פרסמו את לוח המשחקים עד למחזור ה-14 כולל שיתקיים בחודש דצמבר, דבר אשר מהווה תקדים מבחינתם כשלראשונה מפרסמים עבור האוהדים משחקים לאורך תקופה ארוכה.

עם זאת, הדגישו במנהלת הליגות כי ישנם מספר מועדי משחקים שעשויים להשתנות בשל מועדים בינלאומיים המיועדים למשחקי נבחרות ובאם יהיה שינוי שכזה, המנהלת תעדכן בהתאם.

בין המשחקים הבולטים שנקבעו נמצא הדרבי התל אביבי הראשון של העונה והראשון שיתקיים לאחר שלוש שנים באצטדיון בלומפילד המחודש, כאשר זה יתקיים ביום רביעי, 4 בדצמבר.

עוד קודם לכן, תשחק מכבי תל אביב מול מכבי חיפה במוצאי השבת בעוד שבועיים ה-21 בספטמבר וכעבור ארבעה ימים תשחק באצטדיונה הביתי הזמני לשעבר, אצטדיון נתניה מול בית"ר ירושלים במסגרת גמר גביע הטוטו. שלושה ימים אחר כך תשחקנה השתיים שוב זו מול זו, הפעם במסגרת ליגת העל בכדורגל.

משחק מסקרן נוסף של האלופה יתקיים ביום שני ה-28 באוקטובר, כשזו תארח באצטדיון בלומפילד את לא אחרת מאשר הפועל באר שבע, היריבה המרה, ושבוע אחר יתקיים באותו המקום המשחק בין בית"ר ירושלים להפועל תל אביב.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il