פותחים שנה בישיבה של דביר הי"ד

כשהכאב על הירצחו של תלמיד הישיבה דביר שורק עדיין טרי, פתחו בישיבת 'אור תורה סטון' מחניים את זמן אלול ושנת הלימודים יחד עם נשיא מדינת ישראל ראובן (רובי) ריבלין.

הרב שלמה וילק, ראש ישיבת מחניים: "בדרך כלל אנחנו פותחים בשיחות נהלים והיום אנחנו פותחים בנקודת שפל ונקודת שיא".

הוא הוסיף, "מתכבדים מאוד בכך שנשיא מדינת ישראל מגיע לבקר כאן בישיבה, גם לתמוך גם להקשיב לקולות ואנחנו מקווים שהביקור יהיה מוצלח, ובכלל שתכלה שנה וקללותיה לא רק מראש השנה אלא כבר מעכשיו, ובעזרת ה' שתהיה שנה מבורכת מזו שהייתה".

החברים של דביר הי"ד פותחים את השנה בניגון

הרב כתריאל ברנדר, נשיא וראש מוסדות 'אור תורה סטון': "אנחנו מתחילים שנת לימודים בישיבת אור תורה סטון מחניים על של הרב ברן. מאוד חשוב לנו וזה כבוד בשבילנו שהנשיא בא בשביל התחלת שנת הלימודים".

"עם ישראל משגשג, אנחנו ממשיכים את הלימוד, אנחנו קצת עצובים בגלל מה שקרה אבל קול של תורה ממשיך כאן. אנחנו ממשיכים ללמוד חזק כיוון שזה מה שאנחנו צריכים לעשות כשאנחנו בונים את החלומות שלנו", אמר.

הרב ברנדר הוסיף: "דביר הוא היה תלמיד שהיה לו ערכים על כל החיים שלו והערכים שלו עדיין בבית המדרש שלנו, החמימות של הפנים שלו עדיין מחממת את בית מדרשינו. יש לנו את הקול של תורה, קול של דביר, וכולנו נלמד ביחד ואנחנו ממשיכים את המסר שלנו שאנחנו יכולים לחיות עם כולם ביחד, ללמוד תורה ולבנות את המדינה שלנו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו