רשמית: שוש נגר נבחרה למ"מ ראש החמ"ד

נגר עובדת במערכת החינוך מזה 31 שנים. במהלך חמש השנים האחרונות היא מכהנת בתפקיד מפקחת מחוזית על החינוך הדתי במחוז ת"א.

אורלי הררי - ערוץ 7 , ב' באלול תשע"ט

רשמית: שוש נגר נבחרה למ"מ ראש החמ"ד-ערוץ 7
שוש נגר
צילום: דוברות משרד החינוך

שר החינוך הרב רפי פרץ וחברי מועצת החמ"ד בחרו בשוש נגר לתפקיד מ"מ מנהלת מנהל החינוך הממלכתי דתי.

נגר עובדת במערכת החינוך מזה 31 שנים, כשבמהלך חמש השנים האחרונות היא מכהנת בתפקיד מפקחת מחוזית על החינוך הדתי במחוז ת"א (גני ילדים, יסודי ועל יסודי).

בתפקיד זה היא קידמה תפיסה חינוכית ברורה של יצירת חיבורים ושותפויות בין כל חלקי האוכלוסייה של החמ"ד.

נגר בוגרת תואר שני במנהיגות חינוכית ובוגרת קורס מנהלים. לאורך עבודתה החינוכית היא צברה פרסי הוקרה והצטיינות רבים, בהם: פרס חינוך ארצי מטעם המזכירות הפדגוגית לבית הספר היסודי "עציון" ממ"ד בת"א, שאותו ניהלה במשך 15 שנה, פרס חמ"ד ארצי מטעם מנהל החינוך הדתי, פרס בתי ספר מובילים בניהול עצמי ופרס מצוינות אישית מטעם מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב (תשע"ו – 2016). הפרס ניתן על הובלה מקצועית המקדמת יזמות וחדשנות בתהליכי עבודה פדגוגיים וקידום הישגי החמ"ד במחוז.

ממשרד החינוך נמסר, "עבודתה החינוכית של נגר בתפקידיה כמנהלת בית ספר וכמפקחת מחוזית על החינוך הדתי במחוז ת"א, התאפיינה בתודעת שליחות ובניסיון מקצועי עשיר. כאשת חינוך הובילה והנהיגה רפורמות וחדשנות חינוכיות ותהליכי העצמה והצמחה תוך מתן מענה למגוון אוכלוסיות ועבודה עם קהילת ההורים על כל גווניה. כל זאת, תוך שימת דגש על חינוך להישגים ערכיים, לימודיים וחברתיים".

שר החינוך פרץ מסר: "הערכה גדולה למי שקידם את החינוך הדתי בעשור האחרון, הרב ד"ר אברהם ליפשיץ. מתוך אחריות להמשך הדרך בחרתי בתיאום עם מועצת החמ"ד את הגב' שושנה נגר כממלאת מקום ראש מינהל החמ"ד. שושנה פעלה בכשרון רב במחוז ת"א, ברגישות ובאחריות גדולה, אף קיבלה פרסי הצטיינות במעלה הדרך. אני רואה בה דמות שמסגולת להוביל את החינוך הממלכתי דתי לעבר היעדים הבאים. מברך אותה בברכת הצלחה ומבטיח לעמוד לצידה לאורך כל הדרך".

חברי מועצת החמ"ד מסרו, "אנו מאחלים לגב' נגר להמשיך ולהוביל את החמ"ד בדרך הערכית, האיכותית והמקצועית כפי שזכינו לה בעשור האחרון, בהנהגתו של הרב ד"ר אברהם ליפשיץ ולקדם את החמ"ד ליעדים נוספים בסיעתא דשמיא ובהצלחה".