שיתוף הפעולה המפתיע של מטה בנימין

בסיום ערב ההשקה החגיגי שערכה אמש מכבי ת"א, חתמה זו עם המועצה האזורית מטה בנימין על המשך שיתוף הפעולה שנה שניה ברציפות

נרי וייס - ערוץ 7 , ה' באלול תשע"ט

ישראל גנץ ושמעון מזרחי אמש
ישראל גנץ ושמעון מזרחי אמש
צילום: ספי מגריזו, מכבי תל אביב בכדורסל

מטה בנימין קולעת לסל. אמש (רביעי) קיים מועדון הכדורסל הבכיר ביותר בכדורסל הישראלי, מכבי תל אביב, את ערב ההשקה החגיגי לקראת עונת 2019/20 בו הציגה את סגל השחקנים החדש שלה לעיניי מנויי הכבוד ונותני החסות הרבים שלה.

בסיום הערב בו הוצג בין היתר גם עומרי כספי, שחקנה של מכבי ת"א שחזר לאחר קריירה בת עשור בליגת הכדורסל הטובה בעולם, ליגת ה-NBA, התקיימה פגישה ראשונה בין הנהלת הצהובים בראשות היו"ר שמעון מזרחי לבין המועצה האזורית מטה בנימין בראשות ראש המועצה ישראל גנץ.

הפגישה בין שתי ההנהלות התקיימה לקראת הסכם שיתוף פעולה מיוחד במינו שנחתם בין השתיים - מכבי ת"א והמועצה האזורית הגדולה ביותר בארץ, מטה בנימין כשאלה חתמו למעשה על המשכו של שיתוף הפעולה שהתקיים ביניהן בשנה האחרונה.

ההסכם בין השתיים נחשב לבכיר מבין כל הרשויות בארץ ומהווה דוגמא לערים נוספות ברחבי ישראל ומועצות רבות שערך הספורט חשוב להן.

במפגש נכחו ראש המועצה ישראל גנץ, יו"ר המועדון עו"ד שמעון מזרחי, כוכב הקבוצה עומרי כספי שחזר לצהובים אחרי עשור מרשים בליגת ה-NBA, סמנכ"ל שיווק וקשרי קהילה ושחקן העבר דורון ג'מצ'י ומנהל מחלקת הספורט במתנ"ס בנימין זאבי המאיר.

במסגרת הפרויקט אשר ממשיך שנה שנייה ברציפות, יקימו הצהובים בתי ספר לכדורסל ברחבי בנימין בו הילדים יקבלו את יסודות הכדורסל לצד ליווי מקצועי ומנטלי של הצהובים-כחולים, כניסה למשחקי הבית וביקורים של שחקני הסגל והצוות המקצועי בדגש על אימונים משותפים ומפגשים עם הקהילה.

בנוסף, השנה השת"פ מתחדש עם רכישת כ-15 מנויים למשחקי היורוליג של מכבי תל אביב, שיחלקו מדי משחק בין הילדים המצטיינים במחלקות הכדורסל, לחיילים ולמשרתי מילואים מרחבי המועצה האזורית הגדולה ביותר בארץ.

יו"ר מועדון הכדורסל מכבי ת"א, עו"ד שמעון מזרחי ברך על ההסכם המתמשך כשאמר: "מכבי תל אביב רואה שליחות בנושא של פיתוח שחקנים צעירים בכל הארץ, ובהחלט בפריפריה ולא רק בתל אביב. אנחנו גאים בשיתוף הפעולה ואני תמיד נהנה לראות את הילדים ממטה בנימין ביציע כשהם באים לצפות במשחקים שלנו. בנוסף, שיתוף הפעולה הזה מאוד מתבקש, בטח לאור האירועים האחרונים שקרו בחבל בנימין העניין מהווה חיזוק והזדהות עם הקהילה וההתיישבות שם".

סמנכ"ל שיווק וקשרי קהילה, וכוכב העבר דורון ג'מצ'י שהגיע מספר פעמים לבנימין, אמר גם הוא כי הוא שמח על הקשר עם המועצה והוסיף כי "הקשר בין מועדון הכדורסל מכבי תל אביב והמועצה הוא חזק והדוק ולא בכדי ממשיך לעונתו השנייה. אנחנו נהנים להגיע ולבקר במטה בנימין וגם קיימנו שם משחק ותיקים. ההשקעה בילדים בכל מקום בארץ תמיד מרחיבה את הלב ואנחנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה של הקהילה הנפלאה במטה בנימין".

ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ ברך גם הוא על המשך שיתוף הפעולה כשאמר: "אני מברך את מכבי תל אביב על המשך השותפות שרק מחזקת את כולנו. כמועצה הגדולה בישראל אנו מחויבים להעניק לתושבינו הרבים את כל הכלים להצלחות והספורט הוא אמצעי מרכזי בעידוד הישגיות ומצוינות. זכינו לאחרונה בהישגים רבים בתחומי הספורט והטכנולוגיה ואנו בשאיפה רק להתקדם.
אני מודה ליו"ר עו"ד שמעון מזרחי, לדורון ג'מצ'י הגדול ולאנשי מחלקת הספורט בבנימין על שיתוף הפעולה המחמם את הלב. יאללה מכבי!".

סיכמו על שיתוף פעולה מתמשך
צילום: ספי מגריזו, מכבי תל אביב בכדורסל

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il