אביגדור ליברמן
אביגדור ליברמן צילום: קובי ריכטר, TPS

חה"כ אביגדור ליברמן, יו"ר ישראל ביתנו, טען אחר הצהריים (חמישי) בראיון בועידת חדשות 12 כי נתניהו יעשה הכל על מנת להישאר בשלטון.

‏"אני לא יודע אם מתקרבים לסוף עידן נתניהו, אבל מה שברור זה שהוא יעשה הכל כדי להישאר בשלטון - גם אם יצטרך למנות את עודה לשר החוץ לא תהיה לו בעיה. לא תהיה לו בעיה, הוא יסביר שעודה שייך לימין וליברמן לשמאל", טען ליברמן.

"לא הבנתי מה הקשר של נתניהו לימין, הוא נכשל מול הטרור, מעדיף לשלם להם פרוטקשן מדי חודש", הוסיף יו"ר ישראל ביתנו.

"אם נתניהו לא יביא 61 ממליצים למחרת יחליפו אותו", אמר ליברמן. "אף אחד לא יתמוך בפיזור הכנסת בפעם שלישית. נתניהו הביא את זה פעמיים - פעם ראשונה בדצמבר בלי שום התראה. בפעם השנייה נתניהו יכול היה להעביר למישהו את האפשרות אחר אבל העדיף ללכת פעם שנייה לבחירות. בפעם שלישית כבר אף אחד לא יתמוך".

ליברמן ההתייחס גם ליחסים האישיים המתוחים בינו לבין נתניהו. "אין לי שום בעיה איתו ואני לא פוסל איש. אבל ההכרעה האמתית בבחירות האלו זה לא בין נתניהו לגנץ, אלא בין ישראל ביתנו לישראל של סמוטריץ' פרץ דרעי וליצמן - ופה אנחנו נלחם".

"אנחנו ישבנו שנים עם החרדים בקואליציה כל עוד שמרנו על סטטוס קוו", הסביר ליברמן את השינוי בפעולותיו. "בשנה וחצי האחרונות הייתה פגיעה בלתי פוסקת בסטטוס קוו כי החרדים הבינו שנתניהו בן ערובה אצלם"

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו