השרה מירי רגב בעמדת ערוץ 7 בועידת בשבע להתיישבות

שרת התרבות והספורט, מירי רגב, מסבירה מדוע הליכוד לא נטל חלק בועידת המשפיעים של חדשות 12 שהתקיימה היום.

"אין לנו שום סיבה להשתתף בפסטיבל אנטי ביבי שממומנת על ידי ארגון שמאל שמנסה לפגוע בימין, ואנחנו לא צריכים להיות במקום כזה", אומרת רגב.

בראיון לערוץ 7 מועידת ההתיישבות של 'בשבע' מביעה השרה חשש שהציבור אדיש למצב הפוליטי. "אני חושבת שאנשים לא מבינים ששלטון הימין נמצא בסכנה. הפיצולים בימין הביאו אותנו לאוסלו ולמציאות רעה מאוד להתיישבות ולימין. היום הציונות הדתית נדרשת להצבעה אסטרטגית. שמענו גם את הנשיא, גם את ליברמן וגם את גנץ שמלאכת הרכבת הממשלה תוקם על המפלגה הגדולה. משום שזה הדבר הקריטי אנחנו קוראים לאנשי הציונות הדתית לתמוך בנו ולשמור על הימין".

"אנחנו חייבים לצאת מהאדישות. שבעה מנדטים הלכו לאיבוד בבחירות הקודמות. אנחנו צריכים להחזיר את חלקם. אנחנו מקווים שבסופו של יום עוצמה יהודית לא תרוץ עד הסוף. יש לה שניים וחצי מנדטים ועוד מנדט וחצי של זהות זה משהו שחסר לנו כדי שנהיה הכי גדולים, כי כרגע המפלגה הגדולה היא כחול לבן", מבהירה רגב.

היא תוקפת בחריפות את יו"ר ימינה, איילת שקד, שקראה לליכוד להפסיק את קמפיין 'שתיית הקולות'. "היא חוצפנית. היא נטשה את הבית יחד עם בנט, חזרה לבית שהיא נטשה ובגללה אנחנו נמצאים בבחירות האלה. אמר בנט שזה רק גוש טכני, זאת אומרת שיום אחרי הוא יכול להתאחד עם האח האבוד שלו לפיד".

רגב מצהירה גם, יום לאחר האירוע לציון 90 שנים למאורעות תרפ"ט בחברון, כי כל בקשות היישוב היהודי יטופלו.

"זה אירוע היסטורי, שבא לשם ראש ממשלה, עם שרים וחברי כנסת, לחזק את היישוב היהודי בחברון. צריך להגיד תודה כשיש אירוע כזה. שוחחתי עם ראש הממשלה שאמר לי שיטופל השוק הסיטונאי ויטופל עניין הנגשת מערת המכפלה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו