אילוסטרציה
אילוסטרציה צילום: ISTOCK

אנחנו חיים בעולם עם קצב שלא הכרנו בעבר. שינויים משמעותיים אשר מתרחשים חדשות לבקרים, דורשים מאיתנו כבני אדם להיות ממוקדי מטרה, זמינים ונכונים להתקדמות כל העת.

אולם רוב האנשים מתקשים לעמוד בקצב ומוצאים את עצמם בלבטים אין סופים ותחושות אישיות קשות. כדי להתמודד בצורה אידיאלי אם כל מחסום או שינוי בחיים, אנחנו צריכים לקבל עזרה מגורם ניטרלי, ולקחת בעצמנו את האחריות על הסיטואציה.

יציאה לפעולה ללא חשיבה מקדימה היא מתכון לאסון. לכן, אם אתם מוצאים את עצמכם תועים במקום, אימון אישי לחיים עם אבי לוי בהחלט יכול לסייע לכם להשיג את מטרות חייכם.

לוקחים אחריות

תהליך אימון הוא תהליך אישי ועמוק אשר מתחיל תמיד בלקיחת אחריות. אתם בתור מתאמנים מסתכלים על ארוחות חייכם ממעוף הציפור ומנסים למפות את האופי שלכם.

לקיחת האחריות היא השלב הראשון לקראת שינוי, והיא מנטרלת כל שאלה על מעשים מהעבר. עם ההשלמה שאת העבר לא ניתן לשנות, יש מקום להתקדם אל עבר עתיד חיובי ושלם יותר.

בונים עתיד טוב יותר

האימון האישי הוא חוויה מעצימה וחיובית אשר מעודדת אתכם לחשוב על כל הדרכים בהן אתם תגיעו להצלחה. כל תחומי החיים עומדים למבחן וחשיבה מחודשת מדובר במעין איפוס של כלל המערכות לקראת יציאה למסע חדש.

המאמן מלווה אתכם תהליך הבירור, מכוון ומסייע למצות את כל הערכים, הכישורים וכלי העבודה שהם חלק מהזהות האישית שלכם. עם תום שלב המיפוי, אתם יכולים להתחיל לעשות סדר אמיתי בחיים. בעזרת בניית תוכנית עבודה מסודרת, תוכלו לכבוש כל יעד, בתחום האישי או בכל תחום חיים אחר ולהרגיש שאתם זונחים את תחושת חוסר מסוגלות. עם ההצלחות הראשונות נפתח בדרך כלל נתיב אופטימי יותר, ובליווי המאמן ניתן לחשוב על הצלחות גדולות יותר ולבנות תוכנית לטווחים ארוכים יותר.

אימון הוא כלי אשר ניתן לעשות בו שימוש הן בחיים האישיים והן בעסקים, ואת שיטות העבודה ניתן להלביש על כל מכשול בחיים. לכן מאמן ייסודי הוא מאמן אשר מוביל אתכם בתהליך עמוק שמשאיר חותם למשך שנים רבות.

אימון שהוא גישה לחיים

האימון האישי מאפשר לכם לעשות שינוי מרחיק לכת, מעורר השראה ונכון לצרכים שלכם בכל תחום חיים. את השינוי לא רק תרגישו אלא גם תראו אותו מתרחש בפועל. שלא כמו בפסיכולוגיה, האימון עובד על מעשים בשטח ותוצאות.

הבחירה באימון אישי לחיים היא בחירה לאנשים אשר מוכנים לעבודה אישית קשה וממתינים לצאת לפעולה בעתיד במקום להתמקד בבעיות העבר. במקום לומר היום- חבל על מה שהיה, אמרו מחר- איזה כיף שהצלחתי.

לצד זאת אימון אישי הוא תהליך רגשי אשר דורש לעיתים התמודדות עם תחושות ואירועים מורכבים רגשית. לכן עבודה עם מאמן בעל אוזן קשבת, היא חיונית למתאמנים רבים. אבי לוי הוא מאמן אישי שמלווה אנשים בעת משברים וקשיים אישיים להצלחות והישגים משמעותיים.

לוי הוא קואצ'ר מוסמך, ושיטות האימון שלו מתבססות על רכישת כלי עבודה ממוקדים ויצירת תוכנית עבודה לטווחים משתנים, תוך שמירה על אמון ויחסים אישיים מכבדים עם כל מתאמן.