רם בן ברק
רם בן ברק Photo by Noam Revkin Fenton/Flash90

חבר הכנסת רם בן ברק (כחול לבן) תקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו בעקבות אישור חוק המצלמות.

''על אפו ועל חמתו של נתניהו אזרחי ישראל הערבים ילכו להצביע", אמר בן ברק. ''22% מאזרחינו הערבים הם לא גנבים ולא שקרנים ולא בוגדים. הם אזרחים אדוני ראש הממשלה.

''אולי שכחת אבל אתה ראש הממשלה שלהם. תזהר בדבריך אדוני לפני שעוד פעם תצטרך להצטדק שלא לזה הייתה הכוונה", הוסיף ח''כ בן ברק.

נציין כי ח"כ רם בן ברק עומד בראש מטה מפלגת כחול לבן במגזר הערבי. לאחרונה הוא נפגש עם ערבים בביתו בנהלל כחלק מהניסיון של המפלגה לגייס תמיכה נרחבת בקרב האוכלוסייה הערבית.

בסרטון שנחשף בחדשות 13 נראה בן ברק כשהוא אומר לערבים: "אני רוצה שתראו בנו נציגים של החברה הערבית בכנסת, אתם תראו התגייסות מלאה של כל ראשי כחול לבן בנושא". עוד הוסיף בן ברק: "אנחנו צריכים אתכם בשביל להחליף את השלטון".

"כולנו פטריוטים ישראלים. אנחנו רוצים שהמדינה הזאת תצליח, וזה לא יקרה אם לא יהיה כאן שיוויון", אמר בן ברק, והוסיף כי מפלגת כחול לבן טעתה בגישתה ביחס למגזר הערבי: "אני חושב שהמפלגה שלי עשתה טעויות במערכת הבחירות הקודמת, ולמדנו מהן".

לדברי בן ברק, ''צריך להיות נציג ערבי ברשימה, תוכנן שבבחירות הבאות יהיה, והבחירות הנוכחיות נכפו עלינו לפני חודש. אני מניח שהמציאות הזאת תשנה".

"אנחנו נדאג שבמגזר הציבורי 20% מהעובדים יהיו ערבים. אתם 20% מהאוכלוסייה", סיפר בן ברק על תוכניתו ואמר: "נעשה את זה לא מתוך התנשאות או יהירות, אלא כי כולנו ישראלים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו