בני הזוג אדלסון על שרה נתניהו: "היא לא בריאה, יש בי חמלה כלפיה"

בעלי "ישראל היום" סיפרו לחוקרים בתיק 2000: "גורל העם היהודי נחרץ בגלל שהגברת שונאת את בנט ואת שקד, הבנאדם הימני שמתאים".

ערוץ 7 , ח' באלול תשע"ט

בני הזוג אדלסון על שרה נתניהו: "היא לא בריאה, יש בי חמלה כלפיה"-ערוץ 7
שלדון ומרים אדלסון
Flash 90

המוציא לאור של עיתון "ישראל היום", שלדון אדלסון, ורעייתו מרים, סיפרו לחוקרי המשטרה בתיק 2000 על יחסיהם עם בני הזוג נתניהו לאורך השנים.

על פי הדיווח בחדשות 13, שלדון סיפר בין היתר כי ראש הממשלה דרש להעסיק את יועצו הקרוב של נתניהו כעורך הראשי של ישראל היום. "ביבי רצה שניר חפץ יחליף את עמוס רגב, שהוא יהיה העורך הראשי. היא (שרה) הייתה אומרת לאשתי שאם איראן באים ותוקפים זה יהיה על הראש שלך, כי לא פרסמנו תמונות טובות שלה".

בהזדמנות אחרת תיאר אדלסון את מזגה של שרה נתניהו וטען כי "היא משוגעת לגמרי. היא הייתה כפייתית לתמונות שלה ולאיך שהיא נראית. היא אמרה 'אני הגברת הראשונה. אני פסיכולוגית ומלמדת ילדים על פסיכולוגיה'".

מרים אשתו שנחשבה מקורבת לרעיית ראש הממשלה, סיפרה לחוקרים על השפעת שרה נתניהו על יחסו של בעלה לדמויות בולטות במערכת הפוליטית: "מפריע לי שיש ראש ממשלה כזה שיש לו אישה שקובעת הכול. היא אומרת לו את מי להעלות למטוס ואת מי לא להעלות למטוס.

''היא שונאת את נפתלי בנט ואיילת שקד. רתחתי אחרי הבחירות הקודמות כשהוא (בנימין נתניהו) לא עשה קואליציה עם בנט בגלל שהיא (שרה נתניהו) שונאת אותו. זאת אומרת, גורל העם היהודי נחרץ בגלל שהגברת שונאת את בנט ואת שקד, אז הוא לא עושה קואליציה עם הבנאדם הימני שמתאים".

"משמועות אני יודעת שהיא בוחרת עובדים", הוסיפה מרים. "עובדים מסביבו. לשכה, מזכירה ואז היא יודעת הכול מה קורה. גם מינויים לדעתי".

מרים לא חסכה בעדותה ביקורת ופרטים עסיסיים על שרה נתניהו. "בארוחת ערב אצלנו היא צרחה נורא חזק עד כדי כך שביבי אמר לה שהולכים. היא צרחה שאני מוצצת את דמה, זה היה נורא. היא איבדה את העשתונות. חיבקתי אותה ואמרתי לה 'שרהל'ה, יהיה בסדר...'. ביבי חכם, היא פשוט לא בריאה. כרופאה יש בי חמלה כלפי אנשים לא בריאים. אני מטפלת במכורים. היא לא בריאה".

מטעם ראש הממשלה נתניהו נמסר בתגובה: "עוד הדלפה פלילית שדינה שלוש שנות מאסר. חוץ מהשמות המוזכרים אין מילה אחת של אמת בדיווח הכוזב שלכם. ערימה של שקרים מעוותים ומרושעים שכל מטרתם לפגוע בראש הממשלה נתניהו ורעייתו ערב בחירות. הציבור כבר מבין שתיקי נתניהו הם תיקי סרק הזויים שמבוססים על רכילות שקרית ולא על עובדות, אבל הוא לא מבין על מה בוזבזו מאתיים וחמישים מיליון ש"ח בחקירות ראש הממשלה".