חיסכון
חיסכון צילום: אתר קפטן חיסכון.

אם אנחנו רוצים לשפר את איכות החיים שלנו אנחנו צריכים לנסות להרוויח יותר כסף או פשוט להוציא פחות כסף.

ומה אם היינו אומרים שישנם כספים המגיעים לכם כבר עכשיו, ואתם אפילו לא מודעים להם?

הכספים האבודים של כולנו

מצד אחד החיים בישראל אינם קלים וכל שקל חשוב כאן, ומצד שני הרשויות וחברות הביטוח פועלות באופן מורכב ומסובך שלא תמיד קל להבין לבד, דבר שבשורה התחתונה עולה לנו הרבה כסף. אנשים רבים לא מודעים לכך שהם יכולים לקבל כבר היום כספים רבים אשר מגיעים להם בכמה דרכים:

איתור כספים אבודים מביטוחים וקופות גמל שנפתחו עבורם בעבר מגיעים להם החזרי מס גדולים ממס הכנסה הם משלמים סכומי עתק על ביטוחים מיותרים מגיעים להם זכויות רפואיות שהם יכולים למצות בביטוח לאומי אם רק ידעו כיצד


מזה איתור כספים אבודים?


כספים אבודים הם כספים של תוכניות פנסיה או ביטוחים שהיו לנו בעבר ממקומות עבודה, ולאחר שעזבנו את מקום העבודה שכחנו מהם ולמעשה "איבדנו" אותם. כיום ניתן לאתר כספים אלה בעזרת האתר של משרד האוצר בשם "הר הכסף" אך האחרון אינו מאתר כל כל הכספים מכמה סיבות.

בקפטן חיסכון לעומת זאת מתחייבים למצוא 100% מהחשבונות והכספים האבודים בחברות הביטוח ובתי ההשקעות. לאחר איתור הכספים האבודים של תיקי הביטוח או תוכניות הפנסיה הקודמים שלכם תוכלו להיעזר בחברה על מנת לאחד אותם או למשוך אותם בהתאם לדרישות המס הקבועות בחוק.

היכנסו לאתר לפרטים נוספים על איתור כספים

מתי עשיתם סדר בתיק הביטוח שלכם?

הצוות של קפטן חיסכון מתמחים בעשיית סדר יסודי בתיקי הביטוח שלכם. לאנשים רבים יש מספר גדול של ביטוחים. מה שהצוות עושה הוא לבדוק האם יש לכם ביטוחים חופפים או כפולים שהפוליסה שלהם מכסה כנגד אותו דבר.

אף אחד לא צריך שני ביטוחי בריאות או סיעוד, כי ברגע האמת יהיה ניתן להפעיל גם ככה רק אחד מהביטוחים האלו.
עשיית סדר יסודי בתיקי הביטוח שלכם ובירור איפה יש לכם פוליסה כפולה ולבטל אותה יחסוך לכם עשרות אם לא מאות או אלפי שקלים מדי שנה.

אז מה עכשיו? נכנסים לאתר ועושים סדר בתיק הביטוח

החזר מס לשכירים

חברת קפטן חיסכון מתמחה גם בסיוע לשכירים לקבל החזר מס. רוב השכירים לא מודעים לכך שיש הרבה הקלות שיכולות לאפשר להם לקבל החזר על תשלום המיסים שלהם. כך למשל שכירים שעובדים גם עם עוסק מורשה או פטור זכאים לעיתים להחזרי מס גדולים מאוד ומשמעותיים. שכירים אחרים זכאים להחזרי מס בגלל שיש להם ילדים, בגלל שהם גרושים, בגלל שהם סטודנטים או בגלל סיבות רבות אחרות. כדאי מאוד לבדוק זכאות, הבדיקה היא בחינם.

סיוע במימוש זכויות רפואיות

אחד הנושאים הכי חשובים בהם קפטן חיסכון תורמת לאזרחי ישראל הוא בסיוע במימוש זכויות רפואיות. מימוש זכויות רפואיות הוא חשוב במיוחד כי הוא יכול לאפשר לכם לקבל כסף מביטוח לאומי בגלל נכות או בעיה רפואית שיש לכם. אנשים רבים לא מודעים לכך שגם מחלות שכיחות יחסית כמו מחלות לב, סכרת או פריצת דיסק יכולות לזכות את מי שסובל מהן בקצבה חודשית נאה מביטוח לאומי. כאשר אנחנו סובלים מבעיה רפואית אסור לנו לוותר על הזכויות שלנו. כדאי לפנות לקפטן חיסכון אשר נלחמים למען מיצוי הזכויות עד תום של כל אחד מהלקוחות שלהם כך שהם יוכלו ליהנות מאיכות חיים הרבה יותר טובה.

לסיכום

צריכים עזרה בלעשות סדר בחיים הכלכליים שלכם? רוצים למצות בצורה מלאה את הזכויות הכלכליות שלכם?
היכנסו עכשיו לאתר של קפטן חיסכון ותזכו לשירות מעולה ומקצועי שיחזיר לכם את כל הכספים האבודים שלכם.

נוכחנו לראות שהשירות כולל מתן הסברים מפורטים על כל שלב ושלב ומתן שקיפות מלאה בתהליכי העבודה. והכל כדי שאתם תחסכו בכמה שיותר הוצאות מיותרות ותחזירו לידכם כמה שיותר כספים המגיעים לכם במסגרת החוק. בהצלחה!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו