יעל פלקובסקי מונתה למנכ״לית עמותת שילה

״שילה״ נותנת מענה, הדרכה והכוונה בנושאים הלכתיים ורוחניים, ומסייעת בהתמודדות עם אתגרים והתאמת מסגרת עבור בנות הציבור הדתי לאומי

אורלי הררי - ערוץ 7 , ט' באלול תשע"ט

יעל פלקובסקי
יעל פלקובסקי
צילום: גבריאלה הוכברג

יעל פלקובסקי מכפר פינס מונתה למנכ״לית עמותת השירות הלאומי ״שילה״ - עמותה תורנית להתנדבות.

פלקובסקי, אם לחמישה, היא בוגרת אולפנת צביה רחובות, מגיעה מתחום החינוך, וניהלה את פרויקט משרד הביטחון של העמותה.

עמותת שילה פועלת בתחום השירות הלאומי התורני. שילה נותנת מענה, הדרכה והכוונה בנושאים הלכתיים ורוחניים, ומסייעת בהתמודדות נכונה עם אתגרים והתאמת מסגרת ומעטפת מלווה עבור בנות הציבור הדתי.

העמותה מעודדת עשייה והתנדבות משמעותית תוך צמיחה והתקדמות אישית. מאות מתנדבות פועלות בכל שנה בנתינה ותרומה לחברה הישראלית דרך "שילה".

יתרונות ההתנדבות דרך ״שילה״ הם היחס האישי לכל מתנדבת, בהתאמת מסלול מדויק עבור כל צעירה ובמתן כלים מחזקים ומקדמים לאורך השנה.

בעמותה בוחרים בקפידה את הרכזות, כדי שיוכלו לסייע למתנדבות למקסם את הפוטנציאל הטמון בהן, ולבצע את שירותן לחברה ולמדינה על הצד הטוב ביותר.

מטרת העמותה בראש ובראשונה היא ליווי מקסימלי של המתנדבים במהלך השירות, מתוך שימת דגש על היום שאחרי סיום השירות הלאומי, כלומר מתן הכשרות וכלים במהלך השירות, אשר ישמשו את המתנדבות בחייהן לאחר השירות, ובכלל זה - הכוונה ועידוד לתעסוקה משמעותית / השכלה גבוהה, פיתוח מיומנות אישיות אשר יסייעו למתנדבת בחייה העצמאיים.

test770