דוד ד'אור ומארק אליהו - ארץ סליחות

לקראת שני מופעי סליחות חגיגיים ומיוחדים שיתקיימו בבריכת הסולטן, מוציא דוד ד'אור סינגל חדש –"ארץ סליחות" בו מארח את מארק אליהו.

קוביס , ט' באלול תשע"ט

תקופת הסליחות הלא הן התפילות המיוחדות, הנאמרות בבית הכנסת בימי החול בחודש אלול ובעשרת הימים הראשונים של חודש תשרי, מאופיינת באווירה מיוחדת אווירה של אחדות והתחדשות.

לקראת שני מופעי סליחות חגיגיים ומיוחדים שיתקיימו בבריכת הסולטן, מוציא דוד ד'אור סינגל חדש –"ארץ סליחות" בו מארח את מארק אליהו. את המילים כתב יואב גינאי ואת הלחן דוד ואילו על ההפקה המוזיקלית- חיים וייס. שיר מרגש ונוגע ומעורר מחשבה על החברה הישראלית על כל גווניה ומורכבותה.

דוד ד'אור ,זמר נשמה מהייחודיים והמוערכים בארץ, מעלה את מופע הסליחות שלו כבר מעל לעשור בארץ וברחבי העולם. המופע שכבר הפך למסורת וזכה להצלחה עולמית, מעביר חוויה רוחנית מוזיקלית שמתאימה לכל הקהלים ומצליח לגעת בנקודה הפנימית שבכל אחד מאיתנו לחיבור ואיחוד דרך השירה הנוגעת בנימי הנשמה.

3.10- דוד מארח את : עידן עמדי, אמיר דדון, בניה ברבי, ליאור אלמליח וג'קי לוי- סולד אאוט

ובעקבות הביקוש הרב- נפתח מופע נוסף:

5.10 – דוד מארח את: עמיר בניון, עידן עמדי, קובי אפללו, אמיר דדון וג'קי לוי

המופע המושקע יהיה בליווי 14 נגנים המשלבים כלים אותנטיים ומודרניים, בעיבודים חדשים ומרגשים של מוזיקת עולם. על העיבוד וההפקה המוזיקלי אחראי תומר הדדי.

במופע יבצעו פיוטים וניגונים באווירה יהודית, לצד שיריהם האהובים של דוד ושל האורחים : קול מהשמיים, שמור על העולם, לבחור נכון, חלק מהזמן, אבינו מלכנו, זמן אהבה, עננו, אל נורא עלילה, אדיר ונאור, אדון הסליחות שמעתי שמעך, צמאה לך נפשי, אנא בכח ועוד .