הכה במתנחלים - ועבור את אחוז החסימה

ח"כ מוטי יוגב נגד אורלי לוי-אבקסיס: מתחרה בסתיו שפיר מי מסית יותר נגד הציונות הדתית.

ח"כ מוטי יוגב , י' באלול תשע"ט

הכה במתנחלים - ועבור את אחוז החסימה-ערוץ 7
אורלי לוי
Photo by Roy Alima/Flash90

אחרי שכבר נחשפה האמת בנוגע לשקר שהופץ על הרב רפי פרץ, ב'עבודה גשר' ממשיכים להסית נגד הציונות הדתית.

הפעם אורלי לוי-אבקסיס ניצלה אמירה צינית של בצלאל סמוטריץ' בדיון לילי בוועדה כלשהי לפני שלוש שנים כדי לטעון שהוא רוצה "לקחת אוכל מהפה של הילדים הרעבים בבית שאן" כדי להעביר להתנחלויות.

איזו עלילת דם.

אורלי, אני רואה שקשה לך. קשה לך בשמאל. במקום לפעול למען הערכים שאת מאמינה בהם וגדלת עליהם, את מתחרה בסתיו שפיר על מי יותר מסיתה נגד הציונות הדתית.

לפני שבוע קבעת שהציונות הדתית 'מנוכרת', עכשיו את מפיצה עלילות דם נגד מפעל ההתיישבות. אנחנו לקחנו אוכל מילדים רעבים בבית שאן כדי להקים התנחלויות? הנה רשימה קצרה של פעולות שעשינו לטובת העיר בית שאן.כשמפעל ריקור היה על סף סגירה, דרך ועדת החוץ והביטחון פעלתי לעצור את זה, לשחרר אותו מהרגולציה של משרד הביטחון ולהציל עשרות משרות. לא לקחנו אוכל מילדים רעבים - נתנו פרנסה לעשרות משפחות.

אבל אני לא לבד. בשבטה כשרת המשפטים איילת שקד סייעה לקבוצת הכדורגל המקומית בהשגת מנהל תקין ברשם העמותות.

כשר החינוך בנט אישר שיפוצים לבתי הספר בעיר, לצד אישור של עשרות מזגנים מדי שנה. נפתלי בנט העניק הטבת מס למפעלים באיזור התעשייה פארק צבאים - מאז הפארק פורח. לא לקחנו אוכל מילדים רעבים, נתנו פרנסה לעשרות עובדים גאים.

שר השיכון אורי אריאל דאג לתקציב מיוחד לשיקום שכונות חברתי במתנ"ס בשיכון ד'.

סגן שר הדתות לשעבר הרב אלי בן דהן סייע לעיר בשיפוץ בתי עלמין, מקוואות ובתי כנסיות בעיר.

בצלאל סמוטריץ הוא שר תחבורה נמרץ והיה ח"כ פעלתן קודם לכל. כל כולו מושקע בעשייה לטובת עם ישראל, בכל רחבי הארץ, מכל המגזרים. המספר שלו ידוע והסלולר שלו נגיש לכולם.

גם לתושבי יהודה ושומרון - וגם לתושבי הפריפריה.

אל תטעי אורלי, אנחנו לא מתביישים במפעל ההתיישבות. אנחנו גאים בה. אבל אנחנו גם גאים בעשייה הרבה שלנו לטובת הפריפריה החברתית והגיאוגרפית

זו הציונות הדתית, עם מסירות נפש לכלל. גם לתושבי יהודה ושומרון - וגם לתושבי הפריפריה.