ח"כ פולקמן בשיחות סגורות: "מתכוון להצביע לליברמן"

רועי פולקמן שסירב להצטרף לליכוד יחד עם משה כחלון מתכוון להצביע ל''ישראל ביתנו'' בבחירות הקרובות.

ערוץ 7 , י' באלול תשע"ט

רועי פולקמן
רועי פולקמן
צילום: יוסי אלוני

חבר הכנסת רועי פולקמן (כולנו) שהודיע על פרישתו מהחיים הפוליטיים, ממליץ להצביע לישראל ביתנו בבחירות הקרובות, ואף מתכוון לעשות זאת בעצמו.

על פי הדיווח בחדשות 12, פולקמן אמר בשיחות סגורות כי המלצתו מיועדת למצביעי כולנו לשעבר שמגדירים את עצמם כימין ליברלי, ולא יודעים עבור מי להצביע.

יצוין כי החלטתו של פולקמן להצביע לליברמן התחזקה אחרי שהוא התייצב גם הוא נגד חוק המצלמות שקידם נתניהו. אתמול נעדר פולקמן מההצבעה בוועדה המיוחדת על חוק המצלמות ובכך הביא לפסילתו.

לאחר שהחליט לפרוש מהחיים הפוליטיים אמר פולקמן, בין היתר, ''אני גאה בתפקיד שעשיתי במשיכת הקואליציה לעבר המתינות והממלכתיות. בגיבוי יו"ר מפלגתי, מנעתי את ביטול חוק יסוד כבוד האדם וחירותו בסעיף 1 (ד) בחוק הלאום, וסייעתי בהקמת תאגיד השידור הציבורי כגוף תקשורת עצמאי ולא פוליטי אשר מזרים מאות מיליוני שקלים לתעשיית היצירה הישראלית.

"אני גאה בעובדה שמנעתי את קידומם של חוק המינויים הפוליטיים המורחב, ושל גרסה קיצונית של חוק המינויים הפוליטיים של יועצים משפטיים, שגורמים בקואליציה ניסו לקדם. גם חוק ההמלצות עבר לבסוף בגרסה מרוככת ולא מזיקה בזכות התערבותי כיו"ר סיעת כולנו", הוסיף.