'כחול לבן פוגעת בתקציבים לעוטף עזה'

ח"כ זוהר תוקף את נציגי "כחול לבן" בועדת הכספים, וטוען כי הם נסוגו מהסכמות בנוגע להעברת תקציבי חינוך ותקציבים לתושבי עוטף עזה

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"ב באלול תשע"ט

מיקי זוהר
מיקי זוהר
צילום: אסתי דזיובוב/TPS

ח"כ מיקי זוהר (ליכוד), רכז הקואליציה בועדת הכספים, טוען כי נציגי רשימת כחול לבן בוועדה נסוגו מההסכמות על העברת תקציבים למטרות חיוניות.

"בשיחה שערכתי עם יו"ר ועדת הכספים הרב משה גפני הובא לידיעתי כי ח"כ אבי ניסנקורן ואנשי האופוזיציה החליטו לחזור בהם מהסיכומים עימנו להצביע בועדת הכספים בעד הנושאים שחיונים למדינה בעת הזו", סיפר זוהר.

"לצערנו הם פועלים מתוך גחמה פופוליסטית ולא אחראית. אנו מצרים על כך שהם בוחרים לפגוע בתקציב המדינה ובמוסדות רבים וקוראים להם להתעשת לטובת אזרחי ישראל", תקף זוהר את ההחלטה.

זוהר הוסיף, "ברצוני להביא לידיעת הציבור כי הנפגעים המרכזיים מהחלטת האופוזיציה הם קודם כל ילדי ישראל הזקוקים לתקציבי החינוך החשובים ומשפחות העוטף המשוועות למרכזי חוסן באיזור מגוריהן. אזרחי ישראל, האם תסכימו לשים את הנהגת המדינה בידי אנשי האופוזיציה הפועלים בחוסר אחריות שכזה?"

"אני מקווה לשינוי מהיר בעמדתם המגיעה משיקולים פוליטיים גרידא על מנת שהמדינה תוכל להמשיך ולהתנהל כסדרה למרות שאנו מצויים בתקופת בחירות", סיכם זוהר.