נתניהו וחוטובלי במפגש
נתניהו וחוטובלי במפגש צילום: דוברות

סגנית השר חוטובלי כינסה עשרות נשים מרחבי הארץ, בנות הציונות הדתית, למפגש עם רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו.

במהלך המפגש, שהתקיים בבית ראש הממשלה, סיפרה נתניהו לנשים על הפעילות הציבורית שלה, על חשיבות ההצבעה לליכוד ועל החיים לצידו של ראש הממשלה

את הערב פתחו הנשים בצפייה בהצהרת ראש הממשלה ובהתחייבותו להחיל ריבונות על היישובים ביהודה ושומרון, דבר שעורר התרגשות רבה בקרב הנוכחות, רבות מהן תושבות יו"ש.

בהמשך הפתיע ראש הממשלה את הנשים כשעלה בשיחת וידאו, בירך את המשתתפות והודה להן על ההגעה לביתו ועל תמיכתן בליכוד.

את הערב, כאמור, ארגנה סגנית השר ציפי חוטובלי, שדיברה עם המשתתפות על חשיבות ההצבעה למפלגת השלטון.

"אני רוצה לחשוף בפניכן דבר שאולי לא ידעתן", אמרה חוטובלי, "כחלק מההסכם הקואליציוני עם הבית היהודי, תקצבה ממשלת הליכוד האחרונה מכספיה הקואליציונים שעות לימוד בחינוך הממלכתי דתי והיתה שותפה במתן תקציב למוסדות ומיזמים רבים. מוסדות החינוך של הציבור הציוני דתי לא באים לשרת מגזר אלא את המדינה כולה, ממש כמו המכינות הקדם צבאיות. זו הסיבה שראוי שהכספים המוקצים להם יעמדו בבסיס התקציב, דבר שיכול להיעשות רק על ידי מפלגת שלטון גדולה".

רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו אמרה לנשים: ״הליכוד הוא בהחלט הבית של הציונות הדתית, מפלגה המאחדת בתוכה את כלל עם ישראל, דתיים לצד חילונים, מתיישבים לצד עירוניים, עולים לצד ותיקים ועוד כהנה וכהנה. אין מקום להתבדל ולהתכנס במפלגה סקטוריאלית אלא לפרוץ ולהשפיע מתוך הליכוד. מקומכן איתנו בליכוד שהיא השדירה הרחבה של עם ישראל.

״המגזר הדתי הלאומי הוא מוביל, תורם, משפיע ומעורב ועל כן מקומכן איתנו. מעורבים עם כלל אזרחי ישראל. אם אתם רוצים שראש הממשלה, בעלי, בנימין נתניהו ימשיך לכהן בתפקידו אתן צריכות להצביע מחל. אין שני פתקים. מצביעים בפתק אחד מחל״, כך נתניהו.