נפתלי בנט: הבית בסכנה

''אנחנו יכולים לנצח, צריך להקשיב ללב ולנשמה, ולשים בביטחון מלא את האותיות טב. אני אוהב אתכם מאוד״, אמר בנט לפעילים ברעננה.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , י"ז באלול תשע"ט

בנט עם פעילים ליד הקלפי
בנט עם פעילים ליד הקלפי
צילום: דוברות

שר החינוך לשעבר נפתלי בנט, מראשי מפלגת ״ימינה״, הצביע הבוקר (שלישי) בקלפי הסמוכה לביתו ברעננה.

״בוקר טוב אזרחי ישראל", אמר בנט, ''אני מבקש מכם בשמי, בשם איילת שקד, בשם כל מועמדי ימינה, להצביע טב בקלפי כי הבית בסכנה. אנחנו יכולים לנצח, צריך להקשיב ללב ולנשמה, ולשים בביטחון מלא את האותיות טב. אני אוהב אתכם מאוד״.

מוקדם יותר הצביעה יו"ר מפלגת ימינה, שרת המשפטים לשעבר איילת שקד, בקלפי הסמוכה לביתה בצפון תל אביב.

שקד הגיעה לקלפי עם בעלה אופיר ושני ילדיה. ''ניהלנו קרב הסברה אפקטיבי שהסביר שמה שחשוב זה גודל הגוש, כמות הממליצים ולא גודל המפלגה, אני קוראת לכל התומכים הגדולים שלנו לצאת ולהצביע''.

שקד הוסיפה: ''אני קוראת לנשים המדהימות של מדינת ישראל - תנו כוח להנהגה נשית''.

היא נשאלה על מפלס הדאגה שלה בעקבות קמפיין הגעוואלד של נתניהו, והשיבה: ''אנחנו מודאגים, הקמפיין של הליכוד פגע בנו בצורה קשה אבל אני מאמינה שהציבור זוכר שרק לפני חמישה חודשים נוכחנו לדעת שלא גודל המפלגה קובע אלא גודל הגוש. לכן אני מקווה שכל מי שמאמין בדרך שלנו יצביע טב''.

יו״ר רשימת ימינה אמרה לפעילי המפלגה שהמתינו ליד הקלפי: ''אנחנו במלחמה, יש היום 30 אחוז מתלבטים בינינו לבין הליכוד. חייבים לעבוד קשה בקלפיות ולשכנע כל ימני לשים טב. המצב קשה. מתקפת הגעוואלד של נתניהו מנסה לפגוע בנו״.