בושם זה לא מה שחשבתם

להתבשם בבוקר או בערב לקראת אירוע, הוא רגע אישי ואינטימי בציפייה למה שעומד לקרות. ריח הבושם צריך להתאים בדיוק לטעם ולצרכים שלנו.

תגיות: מתנה מתנות
רענן כהני , י"ח באלול תשע"ט

בושם זה לא מה שחשבתם-ערוץ 7
בישום
צילום: יח"צ

בבשמת עדן, חברת בשמי בוטיק, יודעים לנתח את ההעדפות שלך ולתרגם אותן לבחירת הבושם המתאים לך. השילוב של המומחיות החדשנית ומבחר בשמי הבוטיק היחודיים שהחברה מציעה מביאים סגנון התאמה מפתיע וכובש, שלאחריו כבר לא תוכלו לקנות בושם כפי שקניתם עד היום

בשמת עדן היא חברת בשמי בוטיק ישראלית ששמה את תרבות הבשמים במקום המכובד והמתאים לה.

רענן כהני, בשם מומחה ומבעלי החברה, שרכש את השכלתו בתחום ב-Cinquième Sens – המוסד הצרפתי הבינלאומי המוביל בעולם בתחום סדנאות בשמים – לא לוקח את עניין הבשמים כמובן מאליו. בעיניו, התאמת אישית של בושם היא הרבה מעבר למכירה סתם.

הוא מספר כי הכל החל בשנת 2014 כאשר הוא יצא עם המשפחה לשליחות בפריז מטעם משרד החוץ ואשתו נעמי החליטה להעניק לו כמתנת יום הולדת סדנא של בשמים. לאחר מכן, הדרך ללימודי הנושא בבית ספר גדול בצרפת היתה קצרה.

"המטרה שלנו בבשמת עדן היא לאפשר לקהל הרחב להכיר בצורה אינטימית ואישית את עולם הריחות הקסום ולקדם תרבות אחרת של צריכת בשמים מתוך הבנה של כמה מאפיינים:

מאפיינים של חוש הריח, איך ומתי אנחנו מריחים, הבנה של המאפיינים הבסיסיים של כל בושם, כיצד הוא מתפתח לאורך היום ולמעשה, להאיר את נקודת המפגש בין הבושם לחוש הריח.

מדובר בחוש שבו אנחנו משתמשים בכל רגע במהלך היום, אפילו מבלי לשים לזה לב ואפשר להפיק ממנו הרבה יותר".

כהני מסביר מה עומד מאחורי הרעיון:

"לרכוש בושם מסוים רק כי לשכנה או לחברה קרובה יש כזה, בגלל שהוא הופיע באיזו פרסומת לטלוויזיה או בגלל מחיר מבצע באחד הפארמים זה לפספס לגמרי את המהות של הבושם ומה הוא יכול להעניק.

אנחנו רוצים שצרכני הבשמים בישראל יראו ויבינו את נקודת המפגש בין הבושם לחוש הריח כי זה עושה את כל ההבדל".

באתר האינטרנט של בשמת עדן ואף בפגישה פנים אל פנים עם רענן ניתן לרכוש בשמי בוטיק איכותיים וייחודיים בישראל, כאלה שלא תפגשו באף חנות אחרת.

המכירה לא נעשית רק על מנת למכור בושם אלא תוך כדי יעוץ והתאמה אישית של הבושם לכל אחד ואחת.

היתרון הגדול הוא שניתן למצוא את הריח המתאים לכם גם בהתנסות אישית בבית ועל כך כהני מסביר:

"הקמנו אתר אינטרנט ייחודי שדרכו אנו מבצעים התאמה אישית של בושם ללקוחות שלנו באופן ממוחשב ומאפשרים להם להתנסות בבשמים שאנו מוכרים באמצעות קבלת דוגמיות שלהם עד הבית".

בבשמת עדן גם בנו במה ורקמו מבחר סדנאות שונות דרכן ניתן להבין לעומק את עולם הריחות הקסום.

סדנאות למידה על עולם הבשמים והמגמות העכשוויות, העשרת הידע וההבדלים בין בשמים "קלאסיים" אל מול בשמי בוטיק, הדרך הנכונה לבחור ולהתאים לעצמנו בושם וחשוב לא פחות, איך להעניק לו טיפול נכון ואפילו רקיחת בשמים עצמית בהתאם למגוון חומרי גלם טבעיים וסינתטיים.

החברה היא גם הזכיינית הבלעדית בישראל של ,Cinquième Sens המוסד הצרפתי הבינלאומי המוביל בעולם בתחום סדנאות בשמים.

החגים בפתח וישנם מבצעים רבים על סוגי הבשמים השונים, רגע לפני שאתם עושים את הבחירה הבנאלית הרגילה תעצרו ותעניקו לעצמכם את ההזדמנות להריח אחרת לגמרי.

זה בדיוק הזמן לקבוע לכם פגישה אישית עם רענן כהני או לבצע לעצמכם התאמת בושם אישית באתר האינטרנט ולהנות מהחדשנות של בקבלת דוגמיות בושם עד הבית.

אתר: https://basmat-eden.co.il/%d7%94%d7%a0%d7%99%d7%97%d7%95%d7%97-%d7%94%d7%90%d7%99%d7%a9%d7%99-%d7%a9%d7%9c%d7%9a/

פייסבוק: https://www.facebook.com/basmat.eden/