גודס. יפתח עונה עם תואר?
גודס. יפתח עונה עם תואר? צילום: אתר מכבי תל אביב

סגנית האלופה מצפינה, העולה החדשה תנסה להפתיע ודרבי אדומות - הכדורסל הישראלי חוזר הערב (חמישי) עם שלושה משחקים מרתקים ומעניינים במיוחד שיתקיימו במסגרת גביע ווינר סל, טורניר קדם העונה של ליגת העל בכדורסל.

12 שנים התקיימו משחקי גביע ווינר סל בשיטה בה רק הקבוצות שהעפילו לפלייאוף הליגה בעונה שלפני כן, שיחקו על התואר הראשון של העונה. העונה, לראשונה מאז 2007, אז נחנך הטורניר השלישי בחשיבותו בכדורסל הישראלי, תשתתפנה כל קבוצות ליגת העל בכדורסל בטורניר במטרה להניף את הגביע הנכסף.

פחות מחודש לפתיחת עונת 2019/20 של ליגת העל בכדורסל, הערב תעלנה 6 קבוצות אל הפרקט במשחקן הרשמי הראשון לעונה החדשה.

יהיו אלו סגנית האלופה מכבי ראשון לציון שתארח את עירוני נהריה, עירוני נס ציונה שתארח את העולה החדשה מכבי חיפה והפועל גלבוע/גליל שתצא למשחק חוץ באולם הקונכיה, אולמה של הפועל באר שבע.

האם ראשל"צ, מחזיקת גביע ווינר סל מאשתקד תעשה זאת שוב למרות הכנה רעה והיעדרויות רבות לאורך ההכנה של שחקני מפתח? האם נהריה תחת מאמנה החדש דני פרנקו ויחד עם שחקנים מוכחים שכבר הצליחו בליגת העל תצליח לעשות הפתעה?

האם נס ציונה העמוקה תגבר בקלות על העולה החדשה מכבי חיפה שמקווה לפגוע שוב במדויק בשחקניה הזרים?

האם באר שבע ששינתה את רוב הסגל שלה ובנתה סגל מסקרן בבירת הנגב תגבר על האדומה מהצפון - גלבוע/גליל שכמעט ונעלמה ממפת הכדורסל בשל בעיות כלכליות? כל התשובות הערב.