בדקה ה-99: תיקו 2:2 בין כפ"ס ונתניה

מכבי נתניה והפועל כפר סבא נפרדו בתיקו 2:2 בתום משחק דרמטי במיוחד שהוכרע בדקה ה-99 לאחר טעות שיפוט קשה נוספת בליגת העל

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"א באלול תשע"ט

בדקה ה-99: תיקו 2:2 בין כפ"ס ונתניה-ערוץ 7
כדורגל
צילום: istock

באליפות היחידה שלה זכתה הפועל כפר סבא ב-1982, כשעקפה לקראת סיום העונה את מכבי נתניה שהוליכה את טבלת הליגה הראשונה, אז הליגה הלאומית, במרבית שלבי העונה. הערב (מוצאי שבת), נפגשו נתניה וכפר סבא שוב במסגרת הליגה הראשונה כשהפעם נפרדו אלה בתיקו 2:2 דרמטי במיוחד.

דווקא הקבוצה הבכירה יותר בליגת העל, זו מנתניה, הגיעה למשחק הערב עם רצון להוכיח כשלא הצליחה לנצח את כפר סבא במשחק ביתי בליגה מאז ינואר 2007, אותה עונה בה פתחה עם רצף של ארבעה משחקים ללא ספיגה.

הנתנייתים שלא ספגו העונה בשלושת המחזורים הראשונים של עונת 2019/20, לא הצליחו הערב לשחזר את ההישג שלהם מאותה עונה כשספגו שני שערים מרגלי העולה החדשה מכפר סבא, אחד מהם בתום דרמה גדולה במיוחד.

כפר סבא עלתה ראשונה על לוח התוצאות משער בדקה ה-52, אך הנתנייתים ביצעו מהפך בתוך רבע שעה.

כמו במשחק הליגה בין קריית שמונה לבני יהודה, גם הפעם שופט המשחק הוא שגנב את ההצגה עם תוספת זמן על תוספת הזמן.

היה זה כאשר תוספת זמן בת 5 דקות, נמשכה דקה אחת נוספת, למרות הרחקה של הכדור שיכולה הייתה להביא לשריקת הסיום, ובסופה נשרקה בעיטת עונשין מ-11 מטרים לזכות כפר סבא. עומר פדידה לא התבלבל וכבש את שער השיוויון הדרמטי שקבע תיקו 2:2 שנוי במחלוקת.

במשחק נוסף שהתקיים הערב במסגרת המחזור הרביעי בליגת העל בכדורגל, ניצחה בני יהודה בדרבי הכתומות את העולה החדשה נס ציונה בתוצאה 0:1.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il