בית"ר ירושלים יוצאת לדרך חדשה

בתום פגישה לילית ורגע לפני משחקם הערב בגמר גביע הטוטו, הודיעו חברי ארגון 'לה-פמיליה' על יציאה לדרך חדשה ותמיכה בבעלים משה חוגג

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ד באלול תשע"ט

אוהדי בית"ר (ארכיון) יוצאים לדרך חדשה?
אוהדי בית"ר (ארכיון) יוצאים לדרך חדשה?
צילום: פלאש 90

יוצאים לדרך חדשה, שוב. רגע לפני גמר גביע הטוטו בכדורגל שיתקיים היום (שלישי) באצטדיון נתניה, בית"ר ירושלים מתאחדת מחדש.

ארבעה ימים סוערים עברו על בית"ר ירושלים החל מיום שישי האחרון ועד היום - מה שהתחיל עם מכתבי התראות לפני תביעות מצידו של הבעלים הירושלמי משה חוגג כנגד מספר אוהדים הנמנים על ארגון האוהדים 'לה-פמיליה', נענה במאבק ברשתות החברתיות מצידם, המשיך עם מחאת עידוד במשחק הליגה האחרון מול קריית שמונה ונגמר בקללות ואיומים כלפי חוגג, אשתו והילד שלהם בן ה-7.

היה נראה כי דבר לא יוכל להחזיר את שני הצדדים לשולחן המשא ומתן וכי העימות בין האוהדים למועדון יצר פיצוץ גדול שאיים לפגוע גם בשחקנים שעל כר הדשא ובתוצאות שעל המגרש.

אמש, בשעות הלילה המאוחרות, נפגשו הבעלים וחברי ארגון האוהדים וסיכמו על יציאה לדרך חדשה - לטובת המועדון כולו.

"לאחר תקופה ארוכה של מתיחות ביננו לבין הבעלים משה חוגג החלטנו לפתוח דף חדש", כתבו ראשי ארגון האוהדים הירושלמי בדף הפייסבוק שלהם.

"לאחר ישיבה לילית התנצלנו והגענו להבנות למען מטרה אחת ברורה וזאת בית"ר ירושלים!!!
למען הסר ספק אנחנו מעריכים את תרומתו של חוגג למועדון. המטרה העיקרית היא להגיע ליציעים כדי לעודד ולהטריף ללא גזענות וללא שום פגיעה במועדון בית"ר ירושלים".

ראשי האוהדים הודיעו בצורה חד-משמעית כי הם מגנים בתוקף את אירוע התקיפה האלים כנגד הבעלים ואשתו במוצאי השבת האחרונה כשאמרו "אנו מגנים בכל תוקף את הארועים שקרו בתקופה האחרונה בכלל ובמוצאי שבת בפרט ומבטיחים שאירועים מסוג זה לא יקרו שנית!".

הבעלים מצידו בתגובה ניאות להסיר את התביעות שניהל כנגד האוהדים ולפתוח דף חדש עם אלה בתמורה לפיצוי שיתרם למען מטרה ראויה.

זו אינה הפעם הראשונה בה מודיעים שני הצדדים על יציאה לדרך חדשה, ובקרב אוהדים רבים מקווים כי הפעם הבטחה ובשורה זו תצליח להתקיים במלואה מתוך הבנה כי רק כך אפשר יהיה לזכות בתואר - "כוחנו באחדותנו", אמרו בבית"ר.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il