מיכל נגרין סוגרת את הרשת

הסניפים בארץ ובחו"ל ייסגרו. נגרין כתבה לעובדים: "אני מבקשת סליחה מכולכם שניסיתי ללכת עם החלום שלי ונכשלתי".

ערוץ 7 , כ"ד באלול תשע"ט

יצירה של מיכל נגרין
יצירה של מיכל נגרין
ערוץ 7

המעצבת ואשת האופנה מיכל נגרין סוגרת את כל סניפי הרשת הפועלים בארץ ובחו"ל, לאחר שלושים שנות פעילות.

בישראל יש 13 סניפים של רשת ''מיכל נגרין'', שישה מופעלים באמצעות זכיינים ושבעה בבעלות, בעולם קיימים 22 סניפים וכולם מופעלים באמצעות זכיינים.

נגרין כתבה ל-120 העובדים: "בצער רב ובכאב גדול אנחנו נאלצים לומר לכם שהדרך שלנו הסתיימה, ואנחנו נאלצים לסגור את מפעל חיינו שהשקענו בו את הלב הנשמה וכל כספנו.

"כולכם, אני מניחה, הבנתם שקורה משהו, נאלצנו להצטמצם לבניין אחד, פיטרנו עובדים. חשבנו שנוכל לעשות שינויים בעסק ולהוביל אותו למקום טוב יותר, לקחנו יועצים חיצוניים שנכנסו לעובי הקורה, התחלנו תהליך שנראה מבטיח ונכון אך לצערנו בשבוע האחרון הבנו שהבור הכספי עוד עמוק בהרבה ממה שחשבנו ואין לנו את הכסף והיכולת להמשיך להפעיל את כל המערך הזה", הסבירה.

נגרין סיפרה: "כל הכסף הפרטי שצברנו לאורך השנים, עשרות מיליוני שקלים, הושקעו בעסק שלנו כדי להמשיך לגלגל אותו, מתוך אמונה ותקווה במפעל החיים שלנו ובהמשך העשייה שלנו כאן בארץ. עכשיו הגענו לשקל האחרון, ואנחנו מבינים שאין לנו ברירה, ואין מוצא אלא בסיום דרכה של החברה. זה יום עצוב ונורא בשבילנו. כמו שעצוב לי על עצמי, עצוב לי עליכם על שאתם מאבדים את מקום עבודתכם".

"עשינו כל מה שיכולנו על מנת לסייע לכם ולאתר את האדם שמתמחה בליווי עובדים במשברים מסוג זה, אשר יסייע לכם בדרך הטובה ביותר להגן על זכויותיכם ויעזור לכם לקבל את כל מה שמגיע לכם, כולל את שכרכם ויתר הזכויות עבור העבודה אצלנו, וכן למי שלא ימצא עבודה חדשה לתשלום דמי אבטלה שמגיעים לכם על פי החוק. לצערי, לנו אף אחד לא דואג במצב הקשה שנקלעו אליו, ולנו לא נותר אלא לסיים בדרך הזו כי פשוט אין לנו ברירה. אני מבקשת סליחה מכולכם שניסיתי ללכת עם החלום שלי ונכשלתי", הוסיפה.