כל בית כנסת צריך מאווררי BAF

כל בית כנסת מכיר: במהלך התפילות בחגי תשרי, כל בית הכנסת מלא במאות מתפללים, החום בשיאו ומערכת המזגן הקיימת אינה עונה על הצורך?

תוכן שיווקי , כ"ד באלול תשע"ט

כל בית כנסת צריך מאווררי BAF-ערוץ 7
מאוורר
צילום: pixaby

אבל מה אם נגיד לכם שיש דרך לייעל ולשפר את מערכת המיזוג?
מאווררי BAF הם אמצעי חסכוני, קל ופשוט, שמפזר את מיזוג האוויר בחלל, מוריד את הטמפרטורה בבית הכנסת מבלי להגביר את הוצאת האנרגיה של המזגנים. מדובר במאווררי ענק שחוסכים בהוצאות החשמל באמצעות ערבול אוויר בשיטה ייחודית!

חסכון של 25% בעלויות המיזוג והחשמל

הסיבה להדליק מזגן בחום של ישראל היא ברורה – כולנו חייבים להתקרר קצת מהחום הבלתי נסבל שבחוץ. מבנים גדולים, כמו בית כנסת, יעדיפו לייעל את מערכת המיזוג שלהם. זאת משום שבית כנסת צריך להיות פתוח עבור ציבור המתפללים שעות רבות ועל כן להפעיל את מערכת המיזוג למשך שעות ארוכות במהלך היום ולמשך ימים רבים במהלך השנה.

פתרון כמו מאווררי ענק – מאווררי BAF – הוא פתרון יעיל וחסכוני, שניתן לשלב לצד השימוש במזגנים, ובכך גם חוסכים 25% בהוצאות המיזוג וגם נהנים מאוויר צונן!

מהם מאווררי BAF?

מאווררי BAF הם מאווררים בעלי טכנולוגיה מתקדמת בשם HVLS (high volume low speed) שמאפשרת גריפת כמות גדולה של אוויר במהירות נמוכה, כלומר יעילות מקסימלית מבלי להתפשר על הנוחות ועל השקט.

מוטת הכנפיים של מאווררי BAF היא רחבה וגדולה ביותר – קוטר הכנפיים הוא בין 3 ל-7 מטרים, גודל ענקי בהשוואה למאווררים אחרים. מאווררים אלו מהונדסים ומעוצבים באופן מיוחד שמותאם באופן אידיאלי למבנים כמו בית כנסת, מאחר שהם יעילים, חסכוניים, איכותיים, עוצמתיים ושקטים.

5 סיבות לבחור דווקא במאווררי BAF

מאווררי BAF בעלי יתרונות משמעותיים על מאווררים אחרים ומותאמים בצורה מושלמת לחללים כמו בתי כנסת. בחרנו להציג בפניכם כמה מהיתרונות שלהם:

הם יעילים – מאווררי BAF יעילים יותר מכל מאוורר תקרה אחר בזכות הטכנולוגיה המתקדמת שלהם. הם שקטים – אם גם לכם נמאס מהרעש של מאווררי התקרה, הגיע הזמן לעבור למאווררי BAF. העיצוב הייחודי שלהם הופך אותם לשקטים במיוחד, ואתם נהנים משקט נעים. הם עדינים – בזכות טכנולוגיית HVLS של המאווררים, הם יעילים ביותר ובמקביל אינם יוצרים משב רוח שעשוי לגרום לדפים לעוף באוויר (כמו מה שקורה בדרך כלל עם מאווררים אחרים). לכן מדובר במאווררים כל כך נוחים עבור בית כנסת. הם איכותיים – מאווררי BAF מפזרים את האוויר בצורה אחידה לחלוטין בכל חדרי בית הכנסת, כך שלא יהיו נקודות שונות בחלל בהן חם יותר או קר יותר. הם שומרים על ספרי הקודש – מאחר שהמאווררים שלנו מייצרים זרם אוויר שוטף, הם מונעים מהלחות להצטבר על ספרי הקודש. כך, ספרי הקודש נשמרים טוב יותר.

אל תחכו למחר – הזמינו עוד היום מאווררי BAF והתחילו להוזיל את עלויות המיזוג של בית הכנסת שלכם, בצורה יעילה, חסכונית ואיכותית