מבית הנשיא ללשכת ראש עיריית ירושלים

משה מרגליות נבחר לתפקיד ראש הסגל של ראש עיריית ירושלים משה ליאון. מרגליות מחליף את עו"ד אמרי בן עמי שעובר לקרן לירושלים.

ערוץ 7 , כ"ד באלול תשע"ט

משה מרגליות
משה מרגליות
צילום: דוברות

רס"ן (מיל) משה מרגליות מונה לתפקיד ראש הסגל של ראש עיריית ירושלים, משה ליאון. מרגליות יכנס לתפקיד החדש בתחילת חודש נובמבר.

עד כה שימש מרגליות כיועץ ומנהל הסיורים והאירועים של נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין לאחר שמילא שורה של תפקידי מפתח בבית הנשיא החל משנת 2006.

מרגליות יחליף בתפקיד את עו"ד אמרי בן עמי, אשר מונה לתפקיד ניהול בכיר של ראש מטה קשרי קרן - עירייה בקרן לירושלים, בברכתו של ראש העיר ליאון, ויהיה אמון על הקשר האסטרטגי שבין הקרן לירושלים לבין עיריית ירושלים.

ראש העיר משה ליאון מסר, "אני מבקש להודות לאמרי שהיה לצידי בשנתיים האחרונות, מתוכן כשנה בתפקיד ראש הסגל, על השירות המצוין ותרומה רבה. אני רואה בקרן ירושלים שותפה אסטרטגית בבניין העיר ומבקש להשיב את שיתוף הפעולה ההדוק והנדרש בין הנהגת העיר לבין הנהגת הקרן לרמה שהייתה נהוגה בתקופת ראש העיר טדי קולק".

"אני שמח על החלטת הקרן למנות את אמרי לשורותיה והענקתי לו את ברכת הדרך", ציין ליאון. "אין לי ספק כי בתפקידו החדש אמרי יתרום רבות לקרן ולירושלים, כפי שתרם ללשכת ראש העיר בשנה האחרונה".

ראש העיר הוסיף, "אני מבקש לברך את משה מרגליות לרגל כניסתו לתפקיד ראש הסגל ולאחל לו ולנו הצלחה רבה".

עו"ד אמרי בן עמי
צילום: לשכת ראש העיר

בן עמי הוסיף "אני מבקש להודות לראש העיר משה ליאון, על האמון הרב, על תקופה מאתגרת ומלמדת לה זכיתי במחיצתו, על החוכמה, העשייה, הנחישות ובעיקר על היותך בן אדם. אני עוזב את תפקידי בסיפוק רב ובתחושה שהשגנו את המטרה שקבענו. אני נרגש לעבור לתפקיד בקרן ירושלים, ורואה בו הזדמנות גדולה להחזרת מקומה המשמעותי והמהותי של הקרן עבור העיר ירושלים".