המשלחת הסינית באורבן פלייס ירושלים
המשלחת הסינית באורבן פלייס ירושליםצילום: יח"צ

רשת מתחמי העבודה המשותפים Urban Place אירחה משלחת מחלקה הדרומי של סין, שהגיעה לישראל במטרה ללמוד ולחקור את סצנת הסטארט אפ והטכנולוגיה בישראל.

המשלחת, אותה ארגנה חברת אופקים, הביעה עניין רב במודל מתחמי העבודה המשותפים הפופולארי במיוחד בישראל, וביקשה לבקר במתחם של רשת Urban Place על מנת ללמוד על אופיו של המקום, יתרונותיו אל מול עבודה במשרדי חברה רגילים ועל אפשרויות הנטוורקינג והתנאים המוצעים במתחם.

דניאל רובין, מנהל צמיחה ופעילות ברשת שליווה את המשלחת בביקור, סיפר כי אורחי המשלחת פגשו את מודל העבודה הפופולארי בישראל בפעם הראשונה, והתפעלו רבות מהיתרונות השונים של העבודה באופן זה.

רבקה זאנג אשר אמונה על ניהול מחלקת סין, מטעם ארגון אופקים הממוקם בתל אביב ומלווה משלחות מהאזור בישראל, סיפרה כי הסיור הרשים מאוד את אנשי המשלחת: "שמעתי על WeWork, ועל Mindspace קודם, אבל אני חושבת ש Urban Place מייצרים הרגשה אישית, וסגנון בוטיקי במתחם העבודה המשותף שלהם. העיצוב של המקום מאוד אמנותי ויצירתי והמחירים הוגנים מאוד לדעתנו".

זאנד הוסיפה: "המשלחת שלנו כללה שישה עשר אנשי עסקים מצליחים, דוקטורים לכימיה וכלכלה, יזמים ובעלי עסקים שמונפקים בבורסה בסין, כולם הדגישו כמה נהנו בביקור ושהם מתכוונים לקחת רעיונות שקיבלו כאן בעסקים שלהם בסין".

רומן לוי, מנכ"ל רשת מתחמי העבודה המשותפים Urban Place אמר: "במסגרת הפעילות שלנו והשאיפה לייצר שיתופי פעולה עבור חברי הקהילה, אנחנו מארחים כאן משלחות רבות מדי שבוע, ביניהן משלחות של משקיעים שרוצים להיפגש עם סטארט אפים מהקהילה שלנו, וגם אנשים שרוצים ללמוד על העבודה המשותפת במתחם, בו ניתן להיחשף לאנשים וחברות, ולקבל שירותים וייעוץ מכל תחום. שמחנו לארח את המשלחת וללמד אותם על המודל היעיל של עבודה במתחמים משותפים".