אלון דוידי מונה לסגן יו"ר מרכז השלטון המקומי

לצד דוידי, מונה גם ראש עיריית ראשון-לציון, רז קינסטליך, לתפקיד סגן היו"ר וראש עיריית בת-ים, צביקה ברוט, לחבר הנהלת המרכז.

ערוץ 7 , כ"ו באלול תשע"ט

אלון דוידי
אלון דוידי
צילום: ראובן קפוצ'ינסקי

הנהלת מרכז השלטון המקומי בראשותו של היו"ר, חיים ביבס, המשמש כראש עיריית מודיעין-מכבים-רעות, מינתה את ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, לתפקיד סגן יו"ר המרכז.

דוידי ישמש בתפקיד זה בנוסף לתפקידו כיו"ר ועדת יוזמה, היערכות וניהול משברים במרכז השלטון המקומי.

המינוי התקיים במסגרת הרמת כוסית לראש השנה תש"ף וישיבת אספה כללית של מרכז השלטון המקומי שנערכה ביום חמישי שעבר בתל-אביב.

לצד דוידי, מונה גם ראש עיריית ראשון-לציון, רז קינסטליך, לתפקיד סגן היו"ר, וראש עיריית בת-ים, צביקה ברוט, לחבר הנהלת המרכז לשלטון מקומי.

מינוי זה של דוידי מצטרף להיותו חבר הנהלת הסוכנות היהודית, חבר הוועד המנהל במכללה האקדמית ספיר וכן יו"ר אשכול נגב מערבי, איגוד ערים הכולל בתוכו 10 רשויות מקומיות.

דוידי פועל רבות עם השלטון המקומי בנושאים שונים מול משרדי הממשלה ומוסדות וארגונים ממלכתיים וארציים וכן מול ועדות הכנסת השונות תוך התמקדות בזירה החקיקתית, בניסיון להסדיר בחוק יסוד את אחריות השלטון המקומי, סמכויותיו ואת המשאבים שעל הממשלה להקצות לו.

בהקשר זה הודיע דוידי כי בכוונתו לפעול יחד עם היו"ר חיים ביבס, וחברי ההנהלה למען הערים והיישובים באזורי הפריפריה, על-מנת שלא ייפגעו מהדירוג הסוציואקונומי שמתפרסם על-ידי הלמ"ס מידי שנה.

יו"ר המרכז חיים ביבס בירך את דוידי, "אני מברך את ידידי אלון דוידי, ראש עיריית שדרות, שימשיך לתרום לשלטון המקומי כולו ולתושבי שדרות כעת גם כסגן יו"ר מרכז השלטון המקומי".

דוידי הודה על בחירתו, "כבוד הוא לי שהנהלת מרכז השלטון המקומי, בראשותו של חיים ביבס, בחרה בי לתפקיד סגן היו"ר. הכבוד הוא גם של תושבי שדרות, שנתנו בי לפני שנה בפעם השנייה את אמונם להמשיך לפתח את העיר ולפעול למענם בכל הרבדים ובכל המקומות בהם אני נמצא. אמשיך להשקיע לילות כימים למען תושבי שדרות היקרים בפרט ותושבי עוטף עזה והנגב המערבי בכלל".