"חוגג החזיר את ההדר הבית"רי"

ההנהגה העולמית של תנועת בית"ר החליטה להעניק את 'מגן ההדר הבית"רי' לשנת 2019 למשה חוגג ולמועדון הכדורגל מהבירה

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ו באלול תשע"ט

"חוגג החזיר את ההדר הבית"רי"-ערוץ 7
עו"ד נריה מאיר. יעניק את הפרס
צילום: משה בוכמן

הבית"רים מצדיעים למשה חוגג ובית"ר ירושלים. במוצאי השבת הקרובה, רגע לפני שיפגשו פעם נוספת בתוך 4 ימים את מכבי תל אביב, הפעם במסגרת המחזור החמישי של ליגת העל בכדורגל, יקבלו משה חוגג ומועדון הכדורגל של בית"ר ירושלים, פרס על משמעות מיוחדת במינה.

יהיה זה 'מגן ההדר הבית"רי' היוקרתי שיוענק על ידי מנכ"ל ההנהגה העולמית של בית"ר עו"ד נריה מאיר, בטקס חגיגי ומרשים מול כל אלפי האוהדים שהבטיחו כבר את מקומם באצטדיון טדי שבבירה.

הערב (חמישי) הודיעה ההנהגה העולמית של תנועת בית"ר כי החליטה להעניק השנה את 'מגן ההדר הבית"רי' לשנת 2019 לבעלים של המועדון הירושלמי, משה חוגג ולמועדון כולו על כל פועליהם הרבים.

תנועת בית"ר נימקה את החלטתה לבחור בחוגג ובבית"ר ירושלים לקבל את המגן היוקרתי, לאור העובדה כי אלה פועלים תחת הבעלות של חוגג בשנה האחרונה ביתר שאת "להשבת ערכי ז'בוטינסקי לבית"ר ירושלים בדרך ההדר של ׳ואהבת לרעך כמוך׳, תוך מאבק עיקש בתופעות שליליות ומחזיר את המורשת החינוכית וההיסטורית למועדון", לדבריהם.

חוגג שרק ביום שלישי האחרון רשם הצלחה גדולה על כר הדשא ומחוץ כשאיחד את כלל הקהל הירושלמי וקטף את התואר הראשון של העונה, גביע הטוטו בכדורגל, התרגש מהבחירה בו ובמועדון. "זאת גאווה גדולה לקבל פרס כזה. ההיסטוריה של בית"ר לא הייתה שלמה ללא ההדר וללא תורת ז'בוטינסקי. אני מודה לתנועת בית"ר על הכבוד בשמי ובשם הקבוצה. נמשיך לצעוד בדרך בה אנחנו מאמינים ושמחים לקבל את הכבוד".

מנכ"ל ההנהגה העולמית של בית"ר עו"ד נריה מאיר אמר כי "בדרכו הייחודית מוכיח משה חוגג כי ניתן לשלב דרך ארץ, יושר וערכים בית״ריים אסליים עם כדורגל בסטנדרטים בינלאומיים".

לדברי עו"ד מאיר, "בית"ר ירושלים היא לא רק קבוצת כדורגל אלא גם סמל של מורשת וערכי ז'בוטינסקי כיום. הענקת מגן 'ההדר הבית"רי' תחזק את הבשורה החינוכית ותעמיק את שיתופי הפעולה שלנו עם מחלקות הילדים והנוער של המועדון".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il