כדורגל: אשדוד עדיין ללא הפסד

אחרי שנחלצה בסיום העונה שעברה מירידת ליגה, את העונה הנוכחית פתחה מ.ס אשדוד בצורה טובה כשהיא עדיין ללא הפסד אחרי חמישה מחזורים

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ח באלול תשע"ט

ג'קי בן זקן בעלי אשדוד. פתיחת עונה טובה
ג'קי בן זקן בעלי אשדוד. פתיחת עונה טובה
פלאש 90

את העונה שעברה סיימה מ.ס אשדוד במקום אחד בלבד לפני המקום שמוביל אל הליגה השניה. היה זה כאשר זו כבר הייתה עם רגל וחצי בליגה הלאומית כשרק מסע הישרדות מהמרשימים שהיו אי פעם בתולדות ליגת העל בכדורגל, הצליח למנוע את ירידתה במחזור האחרון של העונה.

עם 7 נקודות מתחת לקו האדום ובזכות רצף של 3 ניצחונות רצופים בסיום העונה, ניצלה אשדוד מירידת ליגה ובמקומה ירדה מכבי פתח תקווה.

הערב (מוצאי שבת) המשיכה אשדוד את פתיחת העונה הטובה שלהם שהינה למעשה המשך ישיר לסיום העונה שעברה.

10 משחקים שיחקה כולל הערב אשדוד, 5 בגביע הטוטו ו-5 בליגת העל וזו עדיין ללא אף הפסד העונה.

הערב ניצלה אשדוד בפעם השלישית ברציפות מהפסד לאחר שכבר פיגרה וסיימה משחק נוסף בתוצאת תיקו, הפעם מול הפועל חיפה עם תיקו 1:1.

האשדודים נכנסו לפיגור בדקה ה-47 כשמהראן לאלה שחזר למגרשי הכדורגל לאחר השעיה בת שנתיים בשל שימוש בחומרים אסורים, כבש לראשונה מאז אפריל 2017.

שובל גוזלן שהיה אחד האחראים להצלת אשדוד מירידת ליגה בסיום העונה שעברה, כבש בנגיעה הראשונה שלו בכדור את שער השיוויון בדקה ה-78 ומנע מאשדוד הפסד ראשון העונה בכל המפעלים.

אשדוד עם תיקו רביעי העונה ועם נקודה פחות מהפועל חיפה, לה יש שמונה אחרי חמישה מחזורים.

במשחק נוסף שהתקיים הערב במסגרת המחזור ה-5 בליגת העל בכדורגל נפרדו הפועל חדרה ועירוני קריית שמונה הלחוצות בתיקו 2:2. נקודה ראשונה העונה לקריית שמונה בליגת העל כשהיא קוטעת רצף של 4 הפסדי ליגה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il