תקציר: גמר גביע ווינר באדיבות מנהלת הליגה

התואר הראשון של עונת הכדורסל הקרובה, גביע ווינר, שייך להפועל ירושלים אחרי קרב אדיר מול האלופה מכבי תל אביב.

המשחק שהחל לא טוב מבחינת הצהובים ובשליטה אדומה, התאזן והצהובים אפילו פתחו פער קל, אבל ג'יימס פלדין הירושלמי היה בכל מקום ודאג שהניצחון והתואר, על חודה של נקודה, יישאר בירושלים.

83-84 לירושלמים בתום המותחן הזה שמעיד כנראה על עונת כדורסל טובה מאוד שתתחיל בקרוב.

מכבי ת"א פתחה את המשחק חלש. פלדין הירושלמי ירה 5 נקודות רצופות וירושלים המשיכה לתת את הטון ועלתה עד ליתרון 15-26. שני פסקי זמן של המאמן בצהוב, ספורופולוס, לא סייעו לצהובים כמעט. בתום הרבע הראשון האדומים הובילו 28-20.

בפתיחת הרבע השני היה נראה שירושלים ממשיכה במומנטום, אבל אלייז'ה בראיינט איפס את הידית והופעל נכון על ידי נייט וולטרס. הצהובים נגסו לאט לאט ביתרון ועומרי כספי בהטבעה חתם את החזרה בצהוב במחצית, 46-46.

הרבע השלישי התאפיין בעיקר במשחק צמוד. הצהובים הצליחו לעלות ליתרון של 5 נקודות, ירושלים ענתה בכל פעם מחדש ובסיום הרבע 63-65 למכבי תל אביב.

אלייז'ה בראיינט פתח את עשר הדקות האחרונות עם 5 נקודות והצהובים עלו ליתרון השיא שלהם במשחק 63-70. ירושלים ענתה בנקודות ג'ייקובן בראון ובר טימור והתקרבה 69-70.

הצהובים עוד ניסו לברוח אבל ג'יימס פלדין התעלה מעל כולם והוביל ריצת 0-10. הצהובים עוד ניסו להתקרב עם שלשה של עמרי כספי, אבל איבוד שלו בהתקפה הבאה חתם את תוצאות המשחק.