ערוץ 7 מחלק לכם כרטיסים משפחתיים לתערוכת הדינוזאורים

פארק קרסו למדע מציג את הדבר הגדול הבא:  'דינוזאורים ענקי הפטגוניה'. רוצים כרטיס משפחתי? השתתפו בהגרלה

ערוץ 7 , י"א בתשרי תש"פ

הדינוזאורים תמיד היו מוקד התעניינות לאדם. סרטים נוצרו סביבם וגם אין ספור תערוכות נבנו בהשראתם. אך אף אחת מהתערוכות אינה דומה לתערוכת 'דינוזאורים ענקי הפטגוניה'.

רוצים כרטיסים משפחתיים לתערוכה בסוכות? לחצו כאן להשתתפות בהגרלה

התערוכה הבינלאומית המצליחה, שכבשה את העולם מארה"ב ואיטליה דרך פינלנד ועד לקרואטיה, מגיעה לישראל ולפארק קרסו למדע בבאר שבע.

צאו לסיור מרתק בציר ההתפתחות האבולוציוני, החל מהדינוזאורים הראשונים ועד לציפורים של ימינו. בתערוכה ניתן לפגוש את הדינוזאורים בגודלם הטבעי - החל מהקרניבור הגדול ביותר, גיגאנוטוזאורוס שאורכו 14 מטר, דרך רבשיזאורוס שאורכו 17 מטרים ועד מגרפטור שאורכו 7 מטרים.

לצידם מוצגים מאובנים מקוריים של "מפלצות הים" שחיו ממש באזורנו, ביצי דינוזאורים מאובנים ועוד שלל מוצגים מרהיבים.

"מדובר בתערוכה הכי מקיפה שהגיעה לארץ בנושא עד היום", אומרים בפארק קרסו למדע. "אנחנו לא מראים בובות פלסטיק אלא שילוב של דגמי שלדים אחד לאחד ומאובנים אמיתיים. המהות של התערוכה היא להראות את המעבר של הדינוזאורים אל עולם העופות".

המבקרים בתערוכת 'דינוזאורים - ענקי הפטגוניה' ייהנו בנוסף וללא תשלום מ-12 מתחמי משחק אינטראקטיביים וביניהם תערוכת תקשורת, צופן החיים, הגנת הצומח ועוד. בנוסף יפתח קולנוע "פארק היורה" שיקרין את הטרילוגיה, מתחם 'מעבר ימי' בו מוצגים שרידים אמיתיים מארץ ישראל שהייתה מכוסה אז כולה בים טתיס, בהם המוזאזאורוס של הנגב.

במקום יפעל גם FUN ZONE - מתחם שכולו כיף עם שלל פעילויות– פאזלים ענקיים, סדנאות יצירה ועוד שלל פעילויות לכל המשפחה וכמובן, איך אפשר בלי אפליקציה מיוחדת - Dinosaur APP – כדי שתוכלו להתחיל את החוויה כבר בדרך למוזיאון עם שלל משחקים ופעילויות אינטראקטיביות, אנימציות תלת ממד ומידע נרחב על התערוכה.

רוצים כרטיסים משפחתיים לתערוכה בסוכות? ערוץ 7 במבצע '7 בום': שבע הגרלות בשבעה ימים על פרסים שווים במיוחד! להשתתפות בהגרלה לחצו כאן ואולי גם אתם תקבלו מאיתנו כרטיס כניסה משפחתי.