כדורגל: מכבי תל אביב נעצרה

אחרי שהביסה את בית"ר י-ם, נעצרה האלופה הצהובה מת"א בביתה כשסיימה בתיקו 0:0 חלש מול הפועל חדרה. הדרת האוהדים הדתיים המשיכה

נרי וייס , ו' בתשרי תש"פ

דור מיכה מול חדרה הערב
דור מיכה מול חדרה הערב
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

כוחה של השבת? מכבי תל אביב ניצחה את הפועל חדרה בכל תשעת המפגשים האחרונים ביניהן, בליגה ובגביע. ארבעת משחקיהן בעונה שעברה הסתיימו עם ניצחונות תל אביבים ועם הפרש שערים 0:9. הפעם האחרונה שניצחה חדרה את מכבי הייתה בדצמבר 1977.

הערב (מוצאי שבת) במשחק שהחל בשעה 18:00 והביא להדרתם של אוהדים רבים שומרי שבת ומסורת, בעוד החלטה רעה ואכזרית של מנהלת הליגות בכדורגל והזכיין המשדר, נפרדו השתיים בתיקו 0:0 חלש ומשעמם. לפחות האוהדים שומרי השבת הרוויחו.

מכבי, שלא ספגה העונה בכל חמשת משחקי הליגה שלה המשיכה את הרצף עם משחק שישי רצוף בו היא לא סופגת, אך מנגד לא הצליחה לכבוש שער באצטדיונה הביתי, אצטדיון בלומפילד המחודש, שבוע אחרי שהביסה את בית"ר בחוץ בתוצאה 0:4.

חדרה, שכל 11 משחקי החוץ האחרונים שלה הגיעו להכרעה, הצליחה לעצור את התקפת התל אביבים עם הגנת ברזל אדירה וסחטה תיקו יקר, הראשון שלה בחוץ מאז ינואר שנה שעברה.

האלופה מת"א שהוליכה את טבלת ליגת העל בכדורגל עד הערב עם שלושה ניצחונות רצופים נעצרת. סגניתה, הפועל באר שבע יכולה לתפוס את מקומה בראשות הטבלה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il