ירושלים
ירושליםצילום: ISTOCK

סיורי משקיעים בענף הנדל"ן הפכו לדבר נפוץ בערים רבות בעולם, ולפני כחודשיים נכנסה גם ירושלים לטרנד הסיורים.

מנכ"ל קרתא השקעות, דביר דמרי: "לפני כמה חודשים החלטנו להוציא סיור משקיעים ראשון מסוגו בירושלים עם המדריך אלידע בר שאול. לא ידענו למה לצפות, והתגובות שקיבלנו הפתיעו אותנו".

הוא הוסיף, "הגיעו זוגות מכל רחבי הארץ, לערב של סיור ירושלמי עם המדריך האגדי אלידע בר שאול. במשך שעתיים נהננו מהליכה קצרה והסברים מרתקים. תוך כדי הסיור תיבלנו בהזדמנויות הנדל"ן שפרושות במהלך כל המסלול, והראינו כיצד ניתן בכמה צעדים פשוטים להתקדם כלכלית באמצעות השקעה נכונה".

בעקבות ההצלחה הגדולה של הסיור, הוחלט לקיים סבב נוסף - והפעם באזור קטמון. "הכרטיסים לסיור המשקיעים הראשון נחטפו במהירות. לא ציפינו לגל כזה של אנשים שמצד אחד מתעניינים בירושלים, אך לא פחות מזה - בהשקעות נדל"ן", ציין דמרי.

"אנחנו מאמינים שירושלים היא העיר עם העתיד המבטיח ביותר, והדבר מתבטא גם בפן הכלכלי. חשוב לנו להראות למתעניינים ולחברי מועדון המשקיעים שלנו איפה נמצאים הנכסים שבהם אנו משקיעים, ומדוע הם כל כך אסטרטגיים", אמר.

הסיורים מיועדים לחברי מועדון המשקיעים של קרתא, המונה אלפי אנשים מהארץ ומהעולם המתעניינים בהשקעות נדל"ן, ובמיוחד בהשקעות ירושלמיות. המועדון מספק אינפורמציה חשובה על התהליכים והמגמות המתרחשים בעיר, ומציע השקעות נדל"ן ייחודיות ואטרקטיביות, וכמובן - גם את סיורי הנדל"ן בירושלים.

לדבריו, "הסיור מיועד לחברי המועדון שלנו, שחלקם כבר השקיעו בירושלים וחלקם עדיין מתעניינים. המועדון פתוח לכל מי שמתעניין בהשקעות נדל"ן בירושלים, ההצטרפות לא כרוכה בעלות כלשהי, ונהנים ממידע חשוב, מהצעות אטרקטיביות - וגם סיורים ייחודיים".

הסיור הקרוב יתקיים באסרו חג סוכות, בהדרכתו של אלידע בר שאול בנושא: "מצדה ירושלים":‏ סן-סימון, קטמון - קרב מופת שהכריע את גורל העיר. על תעוזה, אמונה והקרבה ‏של הנוער העברי".

ההרשמה כבר נפתחה. בסיום הסיור, יבקרו המשתתפים באחד הפרויקטים של קרתא. לאחר מכן תוגש ארוחת ערב קלה ותוצע הצעת השקעה אטרקטיבית במיוחד בבלעדיות למשתתפים בסיור למשקיעים.