ליברמן בהרודיון: נדבר עם נתניהו לאחר שיפרק את גוש החרדים והמשיחיים

"הליכוד ונתניהו שיתפו פעולה עם הח"כים הערבים גם בבחירת המבקר וגם בהקדמת חוק פיזור הכנסת", הזכיר יו"ר ישראל ביתנו.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ט"ז בתשרי תש"פ

אביגדור ליברמן
אביגדור ליברמן
צילום: Noam Revkin Fenton/Flash90

חברי הכנסת מסיעת ישראל ביתנו ביקרו היום (שלישי) בגן הלאומי הרודיון בגוש עציון.

יו"ר המפלגה ח"כ אביגדור ליברמן הגיב לדרישת הליכוד להצהיר כי אין לו כוונה לתמוך בהקמת ממשלת שמאל שתישען מבחוץ על המפלגות הערביות.

''היחיד ששיתף לאורך שנים מאז ימי ערפאת והמפגשים בוויט פלנטיישן‏ עם הח״כים הערבים והרשימה הערבית זה נתניהו", הזכיר ליברמן. ''שמענו את חאג׳ יחיא מספר איך הוא נהנה לשתף פעולה עם מיקי זוהר ונתן אשל וראינו וקראנו מאמרים של נתן אשל, ‏אז כרגע היחידי שמשתף פעולה גם בבחירת המבקר וגם בהקדמת חוק פיזור הכנסת זה היה הליכוד ונתניהו''.

יו״ר ישראל ביתנו המליץ לאזרחי ישראל לבוא ולסייר בהרודיון. ''קשה לדבר בחג סוכות על המחלוקת ועל הוויכוחים והמסקנה היחידה היא שעל כולנו להתכנס ‏סביב ממשלת אחדות לאומית ליברלית רחבה. יש מקום לכולם כפי שפירטתי במתווה''.

באשר לאפשרות שינהל מו''מ עם הליכוד אמר ליברמן כי נתניהו חייב קודם כל לפרק את גוש מפלגות הימין. ''לגבי כל מיני הצהרות ששמעתי לאחרונה בתקשורת, תראו אנחנו אכן נשמח לשמוע מראש הממשלה שהוא מפרק את גוש החרדים והמשיחיים שלו ואז יש על מה לדבר.

''אנחנו בכל אופן מחכים עדיין לתשובה מצוות המו״מ של הליכוד על הבקשה שלנו להתחיל במפגשים ולגבש קווי יסוד המקובלים על רוב עם ישראל. ‏לצערי התשובה עדיין לא הגיעה אז יש לנו זמן ויש לנו סבלנות, נחכה״, הכריז ליברמן.