הנבחרת הצעירה מתקנת את הרושם

בזמן שנבחרת הכדורגל הבוגרת מחזיקה בסיכוי קלוש להעפיל לטורניר היורו, הנבחרת הצעירה נותרה מושלמת אחרי משחק נוסף במוקדמות יורו 21

נרי וייס - ערוץ 7 , ט"ז בתשרי תש"פ

הנבחרת הצעירה מתקנת את הרושם-ערוץ 7
אוהדי הנבחרת
צילום: פלאש 90

האם נבחרת הכדורגל של ישראל בדרך לטורניר אירופי גדול ויוקרתי? לא מדובר בנבחרת הבוגרת שמקיימת בשעה זו את משחקה מול הנבחרת החלשה בבית שלה, לטביה ומחזיקה בסיכוי קלוש עד מאוד להעפיל לטורניר אירופי גדול לאחר יותר מ-40 שנים, כי אם בנבחרת הצעירה של ישראל שממשיכה לעשות כבוד באירופה.

הנבחרת הצעירה שכבר השתתפה בעבר בשתי אליפויות אירופה, הראשונה ב-2007 אז העפילה על חשבונה של נבחרת צרפת החזקה בתום סנסציה גדולה והנוספת ב-2013 אז העפילה לטורניר אותו אירחה אוטומטית, רשמה היום ניצחון שני ברציפות בבית ו' של מוקדמות יורו 2021 ולמעשה נותרה מושלמת.

למרות יכולת מאכזבת, הנבחרת הישראלית הצעירה צלחה את המשוכה בדמותה של נבחרת איי פארו החלשה ביותר בבית כשגברה עליה באצטדיון המושבה שבפתח תקווה בתוצאה 1:3, בזכות צמד שערים של תאי בריבו בדקות ה-7 ו-53 ושער נוסף של יונס מלדה בדקה ה-86 שדאג להחזיר נשימות ודופק לצוות המקצועי של הנבחרת שספג בתווך שער מצמק.

הניצחון הערב מצטרף אל הניצחון בקזחסטן בתוצאה 2:1 והנבחרת לה משחקים חסרים ביחס לכל יתר הנבחרות האחרות בבית, מחזיקה במאזן מושלם.

כעת תחכה הנבחרת הצעירה לנבחרת ספרד, הפייבוריטית לתפוס את המקום הראשון בבית ולהעפיל אוטומטית לאליפות היוקרתית שתתקיים ב-2021 בהונגריה וסלובניה. יש לציין כי הסגנית הכי טובה מבין תשעת הבתים תקבל גם היא כרטיס ליורו, ואילו שמונה הסגניות האחרות תתמודדנה בפלייאוף - נבחרת ישראל כרגע בדרך הנכונה לשם.

מה שבטוח, זה נראה הרבה יותר טוב מהקמפיין של הנבחרת הבוגרת.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il