הקלטות חשאיות חושפות את ההטיה ב-CNN

סרטוני וידאו והקלטות שבוצעו בחשאי חושפים את הדיווחים המוטים ב-CNN נגד טראמפ והרפובליקאים.

דלית הלוי - ערוץ 7 , י"ז בתשרי תש"פ

קבוצת התחקירים המיוחדים בארה"ב Project Veritas חושפת סרטוני וידאו והקלטות חשאיות שביצע עובד לשעבר בערוץ CNN ומהם מתבררת הגישה החד צדדית והמוטה של CNN ביחסה לנשיא דונלד טראמפ ולמפלגה הקונסרבטיבית.

ג'ף זאכר, הבעלים של CNN, דרש מהעיתונאים להתמקד אך ורק בהדחת טראמפ גם על חשבון דיווח על אירועים אחרים שבחדשות. הוא גם תמך בקריאה של חבר הקונגרס קמלה האריס למחוק את חשבון הטוויטר של טראמפ וביקש לתת לכך דגש בדיווחים.

לעובדים ב-CNN נמאס לדווח כל יום וכל היום על טראמפ, אמר אחד מהם. מתאם תקשורת ב-CNN תועד כאומר, כי "קיימים אנשים רבים כאן (ב CNN) שמנסים לעשות מה שהם חושבים שהוא הטוב ביותר מבחינת יושרה עיתונאית... ואז בשעה 9 בבוקר הם מקבלים שיחה מהבוס הגדול ג'ף זאכר שאומר להם מה לעשות".

עובד בכיר אחר שהוקלט בחשאי אמר, כי CNN אינה מתעניינת ברצח של ילדים בעלי עור לבן. עמיתים אחרים ציינו, כי בעלי CNN ג'ף זאכר נוטר טינה אישית לטראמפ ומנהל נגדו מסע צלב, וכי CNN מתעניינים רק ברייטניג ובעשיית רווחים.

לדבריהם, אנדרסון קופר ודון למון שונאים את טראמפ וכי הראיונות שנערכים עם חברי קונגרס דמוקרטים רכים יותר בגישתם לעומת ראיונות עם חברי קונגרס רפובליקאים.

תקשורת המיינסטרים בארה"ב המזוהה עם הדמוקרטים נמנעת מלדווח על החשיפה.