שירי פורר
שירי פוררצילום: צילום משפחתי

שירי פורר בת ה-41, אמא לשניים, היא האישה שאושפזה אמש (שלישי) במצב קשה מאוד בבית החולים איכילוב לאחר שחטפה הרעלה מסלט טונה שהזמינה ברשת ארומה תל אביב.

במהלך הלילה היא התאוששה ושוחררה לביתה. הבוקר היא משחזרת: ״אני עובדת באזור והגעתי לארוחת צהריים בסניף כשהזמנתי בטייק אווי סלט טונה למשרד הסמוך. אכלתי את הסלט תוך 10 דקות מאז שרכשתי אותו ומיד התחלתי להרגיש צריבה בלשון, פנים אדומות ובוערות ונשימה כבדה.

''מיד הבנתי שאני חווה תגובה אלרגית חריפה והמנהל שלי לקח אותי למר״ם שם התמוטטתי ואיבדתי הכרה. מהר העבירו אותי באמבלונס לאיכילוב תוך כדי פעולות מצילות חיים. לאחר הגעתי לחדר הלם של איכילוב המשיכו פעולות רפואיות שלשמחתי הרבה הביאו להתאוששות מהירה ולאחריה הוחלט לשחרר אותי הביתה במהלך הלילה להמשך השגחה ומעקב.

''לאורך כל הזמן לא קלטתי כמה המצב שלי היה מסוכן. כעת אני בעיקר מזועזעת מהתגובה של הרשת שניסתה לגלגל את זה עליי ומקווה שהם יעשו בדק בית''.

פורר הודתה לצוותי בית החולים איכילוב: ''הבוקר אני בעיקר אסירת תודה לצוותים הרפואיים שהצילו את חיי ומתאוששת בביתי. אני בינתיים גמרתי עם טונה''.

בתוך כך, נציגי משרד הבריאות הגיעו הבוקר לאיסוף ממצאים בסניף ארומה תל אביב בעקבות אשפוזם של שני סועדים שאכלו בו כריך טונה. רשת ארומה תל אביב החליטה על החלפת כלל מוצרי הטונה בכל סניפי הרשת.